7:0 (5:0)
Nevydařený zápas v Kolovratech
Napsal: Kudla dne Středa, 12 Říjen 2011 05:59

Kolovraty B - Dolní Počernice C  4:1  (1:0)

V 5. kole jsme se střetli s týmem Kolovrat B. Z posledních tří kol jsme vyválčili 9 bodů a tak jsme doufali, že naší vítěznou sérii prodloužíme. Bohužel se tak nestalo. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Pozorně jsme bránili a nepustili domácí do žádné vetší šance. Bohužel jsme ale ve 20 minutě inkasovali po rohovém kopu první branku. Od této chvíle jsme kontrolovali hru a domácím moc nepustili k míči. K čemu nám to ale bylo, když naše snaha končila na hranici šestnáctky a mi se tak nedostali ke střelbě na branku. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili též aktivně, jen jsme trošku zapomněli na zadní vrátka. To se nám stalo osudné, když jsme v rozmezí pěti minut inkasovali 2 branky a prohrávali už 3:0. Začali jsme hrát na 3 útočníky, aby jsme se pokusili alespoň vyrovnat. Tlak jsme si sice vytvořili, ale k brance to nevedlo. Dvě tutovky spálil Pravítko. V 80. minutě nám domácí vstřelili po dalším brejku čtvrtý gól. Nám se nakonec podařilo vstřelit alespoň čestný gól, Maxa se v 90. minutě trefil z trestného kopu. Z kolovrat si tak odvážime porážku 4:1.

V přístím zápase se střetneme na domácím hřišti s týmem Štěrboholy C.

Sokol Kolovraty - Dolní Počernice 4:1

90. min: Tomáš Maxa
46. min: Tomáš Körbler (rank) za Jakub Körbler
65. min: Ondřej Sedláček (rank) za Lukáš Urban