Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Druhá výhra za sebou
Napsal: Kudla dne Pondělí, 18 Duben 2011 08:53   

Záběhlice : Dolní Počernice C  2:4 (2:3)

 

V sobotu dopoledne jsme podruhé za sebou odehráli zápas na soupeřově hřišti a opět vítězně. Tentokrát jsme porazili Záběhlice 4:2.

Záběhlice hrají své domácí zápasy ve Štěrboholech, takže jsme to neměli daleko. Do branky se postavil po dlouhé době Cíca, protože má Karel nohu v dlaze. Od úvodních minut jsme měli menší převahu a vytvořili si i pár nadějných šancí, které jsme bohužel nevyužili. V 15. minutě střílí z hranice vápna Marek Verner, střelu zblokují obránci. Odražený míč se dostane k Maříkovi, který z hranice desítky prostřeluje brankáře, vedeme 1:0. Po této brance jsme z nepochopitelných důvodů přestali hrát, což se nám hrubě vymstilo. Ve 20 minutě posílá domácí útočník střílený centr na naší branku, který míří na Cícu. Ten si zakřičí, že má, ale bohužel mu míč proklouzne mezi rukama, odrazí se od břevna ke druhému útočníkovi, ten se ze dvou metrů nemýlí, 1:1. Nám tohle varování nestačí a za 5 minut inkasujeme podruhé. Za naší obranu si naběhne domácí útočník, dostává balón do ulice a podél vybíhajícího Cíci posílá míč do branky, prohráváme 2:1. Naštěstí jsme nesložili zbraně a ještě do poločasu zápas otočíme. Nejprve se ve 35.minutě vydal na výlet po pravé straně Šesták, který se prokličkoval až do vápna, kde vystřelil. Míč byl zblokován hradbou hráčů, do které vlétnul Maty a dorazil ho do branky, 2:2. Ve 40. minutě vedl Maty míč od pravé postranní čary do vápna, kde přihrál pod sebe Kudlovi, který plackou do protipohybu brankáře otáčí na 3:2 v náš prospěch.

Druhý poločas se už moc netlačíme dopředu, soustředíme se na bránění a hlavně se snažíme co nejvíc držet míč na našich kopačkách. Domácí hráči naší branku ohrožují pouze střelami z větších vzdáleností, které s přehledem chytá Cíca. V 60. minutě chybují Záběhlice při rozehrávce od své branky, míč získá Maxa a dělovkou z pětadvaceti metrů zvyšuje na 4:2. Domácí se snaží útočit, ale naše obrana pracuje na jedničku a do ničeho je nepustí. Jsme to naopak mi, kdo hrozí z rychlých protiútoků. Po jednom z nich dostává dlouhý míč Pravítko, zpracuje si ho na prsou a vysílá svůj projektil  na branku, ale gólman míč vytěsní na roh. V 80. minutě vyzrajeme na ofsajdovou past a na domácího brankáře běží od půlky hřiště osamocený Mářa a s ním i Maxa. Záběhličtí je ani nepronásledují, jen sledují, jak to dopadne. A dopadlo to pro ně víc než dobře. Mářa totiž před vápnem nesmyslně nahrává Maxikovi a vystavuje ho do ofsajdu. Naštěstí nás tato loženka nemusí mrzet, neboť do konce zápasu už domácí k ničemu nepustíme. Vyhráváme tak 4:2 a připisujeme si další tři body do tabulky.

Příští zápas sehrajeme na velikonoční  pondělí v 17:00 na domácím hřišti proti Kolovratům B.Záběhlice - Dolní Počernice 2:4

Góly
15. min: Michael Mařík
35. min: Jakub Matějček
40. min: Jaroslav Langmajer
60. min: Tomáš Maxa
Nejlepší hráč Počernic
Střídání
46. min: Jakub Mikoláš (rank) za Josef Kadlčík
46. min: Ondřej Sedláček (rank) za Marek Verner
46. min: Tomáš Maxa (rank) za Petr Štrob
Karty
60. min: Tomáš Maxa Karta

M. Cicala
rank
V. Palička
rank
J. Šesták
rank
J. Štěpánek
rank
J. Kadlčík
rank
J. Körbler
rank
J. Langmajer
rank
P. Štrob
rank
M. Verner
rank
J. Matějček
rank
M. Mařík
rank
 

Svátek má

Dnes 18.05.2024 : Ivo
Zítra 19.05.2024 : Zbyšek

Narozeniny má

21.5.2024: Matěj Beznoska 23 let
30.5.2024: Martin Dlabáček 39 let
1.6.2024: Martin Horčík 23 let
14.6.2024: Vladimír Beer 30 let
17.6.2024: Michal Jandl 35 let

Tabulky

Muži "A"
Muži "B"
Mladší dorost
Starší žáci "A"
Starší žáci "B"
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"
Starší přípravka "B"  
Mladší přípravka
Mini přípravka "MINI Star"
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login