Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Výhra i se slátanou sestavou
Napsal: Kudla dne Pondělí, 04 Říjen 2010 07:35   

Kolovraty B - Dolní Počernice C  1:2

V sobotu jsme vyrazili na "výlet" do Kolovrat a přivezli si z něj domů 3 body. Vítězství je o to cennější, že jsme zápas začínali v deseti, neboť jsme se vůbec nesešli.

Do zápasu jsme nastoupili pouze v deseti lidech a netrpělivě čekali na brankáře Švejdu, který nestihl přijet kvůli práci. Ten dorazil po deseti minutách a vystřídal v brance Karla Holečka, který se přesunul na místo levého beka. I přes menší počet hráčů jsme hráli aktivně a vytvořili si 2 střelecké pozice, v obou případech mířil Mářa těsně nad. V 18. minutě získáváme ve středu pole míč, ten putuje na vápno k Maříkovi a dále na Maxu, který se ve vápně uvolňuje a střelou z otočky dává na 1:0. Dále hrajeme aktivně a domácí k ničemu vážnějšímu nepouštíme. Ti jen nakopávají dlouhé míče dopředu, ale naše skvěle pracující obrana vše s přehledem zvládá. Vypracováváme si další střelecké příležitosti, ale naše "bomby" za vápnem letí buď vedle nebo do rukavic domácího brankáře. Ve 30.minutě se po právé straně dostáváme k domácímu vápnu, kde způsobíme menší mumraj, ze kterého se míč dokutálí k volnému Maxikovi, který prostřelí chumel hráčů před sebou a zvyšuje na 2:0. Do konce poločasu kontrolujeme míč a odcházíme do kabin za velmi nadějného náskoku.

V kabině jsem kluky nabádal, aby jsme dále hráli svou hru a udrželi co nejdéle stav 2:0. Nechtěl jsme, aby se opakoval minulý zápas, kdy jsme též vedli 2:0 a rupli 3:5. Domácí vstoupili do druhé půle lépe. Dál sice nakopávali dlouhé míče, ale zhustili střed hřiště, čímž jsme se nedostávali k odraženým balónům. Naštěstí jsme je nepustili do našeho vápna a tak pouze stříleli z větších vzdáleností, ale jejich pokusy s přehledem pochytal brankář Švejda. Tím, jak se domácí tlačili k naší brance, bylo více prostoru na jejich půli a my tak mohli hrát na brejky. Do dvou se dostal Mařík a do jednoho Pravítko, ale jejich pokusy zmařil domácí brankář. V 65.minutě se domácí dostali rychlou akcí po naší levé straně k rohovému praporku, odkud přichází centr, na který si nabíhá domácí útočník a těsně před Švejdou tečuje míč k tyči, sníženo na 2:1. Domácí cítí šanci na vyrovnání. Dál nakopávají míče k našemu vápnu, ale ty sbíra včasným vybíháním Švejda. Ten se dlouhými výkopy snaží vyslat do šancí naše útočníky, ale jeho výkopy jsou tak dlouhé, že putují až k domácímu brankáři. Ten mu je zase svými vrací zpět. A tak se pár minut všichni koukáme, jak to těm klukům brankářským jde Laughing Největší šance domácích na vyrovnání přichází v poslední minutě. Po jejich rohu si na míč naskočí domácí bek, ale z malého vápna mine naší branku. Je dobojováno a my si odvážíme cenné 3 body.

Jsem moc rád, že jsme i v tak slátané sestavě vyhráli a chtěl bych klukům poděkovat, že bojovali až do konce, i když některé braly křeče. Další zápas hrajeme v neděli 10.10. v 16:00 doma proti Štěrboholům C.

 Sokol Kolovraty - Dolní Počernice 1:2

Góly
18. min: Tomáš Maxa
35. min: Tomáš Maxa
Nejlepší hráč Počernic
Střídání
Karty

D. Švejda
rank
O. Kratochvíl
rank
J. Mikoláš
rank
J. Synek
rank
K. Holeček ml.
rank
M. Michal
rank
J. Langmajer
rank
T. Maxa
rank
J. Körbler
rank
O. Sedláček
rank
M. Mařík
rank
 

Svátek má

Dnes 18.05.2024 : Ivo
Zítra 19.05.2024 : Zbyšek

Narozeniny má

21.5.2024: Matěj Beznoska 23 let
30.5.2024: Martin Dlabáček 39 let
1.6.2024: Martin Horčík 23 let
14.6.2024: Vladimír Beer 30 let
17.6.2024: Michal Jandl 35 let

Tabulky

Muži "A"
Muži "B"
Mladší dorost
Starší žáci "A"
Starší žáci "B"
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"
Starší přípravka "B"  
Mladší přípravka
Mini přípravka "MINI Star"
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login