Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Když nedáme loženky, nemůžeme vyhrát.
Napsal: Kudla dne Úterý, 18 Květen 2010 09:16   

Inferno - Dolní Počernice C  3:2

V neděli zajíždělo naše céčko na hřiště Inferna a zájezd to nebyl moc podařený. Další zápas sehrajeme v neděli 22.5. v 17:00 na domácím hřišti proti Záběhlicím. Více o zápase zde..

 

Domácí nastoupili proti nám v osmi, ale už po pěti minutách už byli kompletní. Škoda, že jsme hned v úvodu nedali branku, zápas by se určitě vyvíjel jinak. Mohu směle říci, že jsme byli po celý zápas lepší, ale rozhodly naše hrubé chyby, kdy jsme nechali spoustu prostoru jedinému hráči domácích, který uměl trefit branku. Ale popořádku. Ve 13. minutě ztrácí Viky míč na půli, toho se zmocní již zmiňovaný hráč s číslem 10, který obešel tři naše hráče, kteří stáli jak solné sloupy a z 23 metrů vystřelil. Žíla nestál zrovna ideálně a tak skončila první střela na branku v naší síti, prohráváme 1:0. Ve 20. minutě necháme stejného hráče zpracovat na vápně míč, druhá střela, druhý gól, 2:0. Takže jsme soupeři darovali opět náskok, aby jsme měli co dotahovat. Snížení přišlo ve 25. minutě. Míč se dostává k nikým nekrytému Maxovi a ten bombou zblízka prostřeluje z úhlu brankáře, 2:1. O pár chvil později dostává Maxik míč na hranici vápna, ale jeho střelu brankář kryje. Ve 42. minutě se dočkáme vyrovnání, to když Viky najde dlouhou přihrávkou za obranu Máru Vernera, který se krásně uvolní přes beka a zpětnou přihrávkou nachází na desítce volného Maxu, ten už se nemýlí, 2:2.

Do 2.poločasu vstoupíme aktivně a nepouštíme domácí za půli. Naše snaha ale končí u vápna nebo nepřesnou přihrávkou na kopačkách domácí obrany. A tak přichází trest, domácí odkopávají míč, který se dostane opět k hráči s číslem 10 a ten ranou z třiceti metrů vymete šibenici, 3:2. Začíná naše dobývání domácí branky, ale marně. Největší šance mají Mára Verner a Petr Štrob, oba se ocitli sami před brankářem, ale ani Mára v 65.minutě a po něm Petr v 73.minutě neproměňují. Máme i slibné dorážky ve vápně po rohových kopech, kterých jsme snad měli 15. O střelách z vápna ani nebudu mluvit. Při tréninku trháme sítě a v zápase to sotva doletí k brance. A tak se bohužel nedočkáme kýženého vyrovnaní a odjíždíme s ostudou.

Tu se pokusíme napravit už v neděli 22.5. v 17:00 na domácím hřišti proti Záběhlicím.FC Inferno Praha B - Dolní Počernice 3:2

Góly
25. min: Tomáš Maxa
42. min: Tomáš Maxa
Nejlepší hráč Počernic
Střídání
60. min: Jaroslav Langmajer (rank) za Ondřej Kratochvíl
Karty

J. Žilinský
rank
T. Tomáš
rank
O. Kratochvíl
rank
J. Synek
rank
J. Štěpánek
rank
P. Štrob
rank
M. Lustig
rank
J. Moudrý
rank
V. Malimánek
rank
T. Maxa
rank
M. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 14.04.2024 : Anastázie
Zítra 15.04.2024 : Irena

Narozeniny má

21.5.2024: Matěj Beznoska 23 let
30.5.2024: Martin Dlabáček 39 let

Tabulky

Muži "A"
Muži "B"
Mladší dorost
Starší žáci "A"
Starší žáci "B"
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"
Starší přípravka "B"  
Mladší přípravka
Mini přípravka "MINI Star"
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login