Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Zbytečně ztracené body
Napsal: Kudla dne Úterý, 27 Duben 2010 12:25   

Dolní Počernice C - Kolovraty B  0:1 (0:1)

V dalším domácím utkání jsme nešťastně podlehli béčku Kolovrat 0:1 a nepodařilo se nám tak zopakovat předchozí vítězství ze Štěrbohol. Více o zápase zde..  Příští zápas hrajeme ráno po čarodějnicích, 1.5. v 10:30 na hřisti Újezdu Praha 4.

Za krásného nedělního počasí, které by bylo lepší prosedět někde na zahrádce, jsme sehráli další domácí mistrák. Tentokrát k nám zavítalo béčko Kolovrat, které dost omladilo oproti podzimnímu utkání. Stejně jako minulý týden nám vůbec nevyšel úvod zápasu. Ve 2. minutě kopali hosté roh na přední tyč, kde míč tečoval do naší branky hostující útočník. Nás inkasovaný gól na zaskočil a několik minut trvalo, než jsme se z toho otřepali. Hosté hrozili zejména z rohů a centrovaných míčů. Naštěstí z toho nic nebylo. Do konce první půle jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. Nejblíže gólu jsme byli po Maxikově sřele z hranice šestnáctky, ale hostující brankář vytěsnil střelu k tyči na roh.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a hosty jasně přehrávali, neboť jim rychle docházely síly. A tak jen nakopávali míče dopředu. My jsme bohužel na tento jejich styl přistoupili a tak to místy vypadalo jak při nohejbale. Navíc jsme nevyužili našich rychlonohých krajních záložníků. Škoda, mohli jsme hosty pořádně rozběhat a utavit je. A tak místo křídelní hry jsme se neustále cpali dopředu středem hřiště, kde to ale hosté zabetovali. Snažili jsme se střílet ze středních vzdáleností, ale naše muška byla dost nepřesná. Asi největší šance měli Mára Verner a Maxa. Při té první dostal Mára krásnou přihrávku do vápna, ale místo střely z první volil zpracování, při kterém měl hostující brankář dostatek času zmenšit střelecký úhel a střelu vyrazil. Při té druhé střílel Maxik z rohu malého vápna z otočky, ale i tuto střelu gólman vytěsnil. Ke konci zápasu jsme rozehrávali trestňák ze 23 metrů, ale totálně jsme ho posrali. Místo střely vyslal Palda nesmyslnou přihrávku přes zeď. Až bude starší, tak pochopí, že každý pomezní cizího mužstva při tomto signálu zvedne praporek, i kdyby to ofsajd nebyl.

Škoda tohoto zápasu, ve kterém bychom chytřejší hrou určitě přehráli soupeře jak fyzicky tak výsledkově. Příští zápas hrajeme ráno po čarodějnicích, 1.5. v 10:30 na hřisti Újezdu Praha 4. Já jen doufám, že si kluci při Filipojakubské noci nevožerou pysky tak, aby nemohli v sobotu ráno hrát :o))))

 

 Dolní Počernice - Kolovraty 0:1

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
85. min: Jaroslav Langmajer (rank) za Jan Šesták
Karty
19. min: Tomáš Maxa Karta

J. Žilinský
rank
V. Palička
rank
J. Šesták
rank
T. Tomáš
rank
J. Štěpánek
rank
V. Malimánek
rank
J. Moudrý
rank
M. Lustig
rank
J. Synek
rank
M. Verner
rank
T. Maxa
rank
 

Svátek má

Dnes 26.09.2023 : Andrea
Zítra 27.09.2023 : Jonáš

Narozeniny má

5.9.2023: Ondřej Sedláček 31 let
23.9.2023: Martin Cicala junior 24 let
11.10.2023: Adam Herda 19 let
20.10.2023: Martin Cicala 56 let

Tabulky

Muži "A"
Muži "B"
Mladší dorost
Starší žáci "A"
Starší žáci "B"
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"
Starší přípravka "B"  
Mladší přípravka
Mini přípravka "MINI Star"
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login