SK Čechie Uhřiněves, z.s. B - Dolni Počernice
7:2 (2:0)
Horst Hrubesch se probudil a vzpomněl si na letní soustředění v Rimini
Napsal: cic dne Úterý, 20 Listopad 2018 18:08

DP "C" - ČECHIE UHŘÍNĚVES "B" 4:2 (0:0) Střelecký apetit C týmu nevyprchal a i v posledním kole pálil ostrými. Více o zápase - vstup na "celý  článek" (cic)

Tak i C tým nám dohrál. Poznámky jsem si dělat nemohl, protože jsem musel chytat v brance. Tedy chytat... Spíše jsem tam byl zbytečný a kromě rozehrávky na pozici stopera jsem nic nechytil. Takže si to vlastně kluci uhráli sami. Celý videozáznam můžete shlédnout zde.

Nejzajímavější momenty utkání:

V prvním poločase jsme měli velké šance, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Filip Cicala byl po centru ze strany sám na malém vápně, ale míč trefil jen kolenem a mimo branku. Tomáš Körbler branku vsítil, ale ta nebyla uznána pro postavení mimo hru. Zamboj sice utekli obránci, ale jak utekl obránci, tak utekl a předběhl i míč, který mu pomalejší obránce zpět sebral. Šesták utekl obránci, ale zapomněl míč za sebou, takže oba ani nezakončili. Přizpůsobili jsme se chodícímu týmu a fotbal to byl v první půli spíše nekoukatelný.

Ve druhém poločase už to tam začalo padat. Tedy popořádku. Ještě to tam nepadalo. Zamboj vnikl do vápna a byl faulován. Penaltu si bere na starosti Kluk z Plakátu - Pancho - Martin Michal. A... Nedává, bídně kopnutou penaltu posílá doprostřed branky a ještě ned břevno. Ihned krátce po střídání v 55. minutě dostal Tomáš Kratochvíl přihrávku na hranici vápna a vystřelil. Golman Špalek reaguje opožděně a dostává branku jesličkami - vedeme 1:0. Soupeř reaguje o několik minut později. 61´na dlouhý nákop z vlastní půle reaguje pozdě Šesták a nechá za sebe zaběhnout Oleksandra Ossiadacha, který po přípravném přistrčení do vápna pálí na bližší tyč a vymete pavučinu hornícho rohu branky - srovnáno na 1:1. A najednou spící soupeř ožil. Velkou šanci měl po dlouhém nákopu míče z vlastní poloviny, který na hranici vápna přebírá útočník a lobuje vysoko postaveného Cicalu. Jašev však nenechá protihráč skórovat a míč mu po soboji tělo na tělo na brankové čáře odebere. 81´přihrávka Vernera ve vápně na Synka, který prvním nepovedeným střeleckým pokusem míč netrefí. Míč mu zůstane u kopačky, takže následuje pokus číslo dvě. Do něj se vloží Tomáš Kratochvíl a z malého vápna doráží pod břevno a zvyšuje na 2:1. Nabíráme na chuti a naše akce již jsou v rychlosti a v jednoduché kombinaci. Už se dá na to i dívat. 84´rohový kop Cicala zahraje nakrátko na Synka, ten přetaženým centrem najde volného Korytu, který trefuje kžížnou střelou k tyči a zvyšuje na 3:1. Jen o chvilku později je tu další naše branka... 85´ Max Beyer vyhraje hlavičkový souboj pro Vernera, který si míč posune do vápna a pálí okolo obránce přízemní křížnou střelu a zvyšuje na 4:1. Ve druhém poločase jsme si vytvářeli i další šance, ale závěr patřil hostům. To v 88.minutě pan zbytečný se nechal nachytat střelou ze 40 m, kdy Šmejkal tvrdou střelou přeloboval Cicalu v brance a snížil na konečných 4:2.

Zápas měl mít jasný průběh, ale naší přizpůsobenou hrou a vlastními individuálními chybami jsme málem zápas ještě zdramatizovali.  (cic)

Dolní Počernice - SK Čechie Uhřiněves, z.s. B 4:2

55. min: Tomáš Kratochvíl
81. min: Tomáš Kratochvíl
84. min: Matyáš Koryta
85. min: David Verner

54. min: Max Beyer (rank) za Filip Cicala
54. min: Tomáš Kratochvíl (rank) za David Rous
63. min: David Verner (rank) za Martin Zamboj
63. min: Martin Cicala junior (rank) za Tomáš Körbler
69. min: Ondřej Sedláček (rank) za Jakub Körbler
74. min: David Verner Karta
76. min: Jan Šesták Karta