Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

15. 6. 2019: 10:00
SK Čechie Uhřiněves, z.s. B - Dolni Počernice
7:2 (2:0)
Horst Hrubesch se probudil a vzpomněl si na letní soustředění v Rimini
Napsal: cic dne Úterý, 20 Listopad 2018 18:08   

DP "C" - ČECHIE UHŘÍNĚVES "B" 4:2 (0:0) Střelecký apetit C týmu nevyprchal a i v posledním kole pálil ostrými. Více o zápase - vstup na "celý  článek" (cic)

Tak i C tým nám dohrál. Poznámky jsem si dělat nemohl, protože jsem musel chytat v brance. Tedy chytat... Spíše jsem tam byl zbytečný a kromě rozehrávky na pozici stopera jsem nic nechytil. Takže si to vlastně kluci uhráli sami. Celý videozáznam můžete shlédnout zde.

Nejzajímavější momenty utkání: 

V prvním poločase jsme měli velké šance, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Filip Cicala byl po centru ze strany sám na malém vápně, ale míč trefil jen kolenem a mimo branku. Tomáš Körbler branku vsítil, ale ta nebyla uznána pro postavení mimo hru. Zamboj sice utekli obránci, ale jak utekl obránci, tak utekl a předběhl i míč, který mu pomalejší obránce zpět sebral. Šesták utekl obránci, ale zapomněl míč za sebou, takže oba ani nezakončili. Přizpůsobili jsme se chodícímu týmu a fotbal to byl v první půli spíše nekoukatelný. 

  Ve druhém poločase už to tam začalo padat. Tedy popořádku. Ještě to tam nepadalo. Zamboj vnikl do vápna a byl faulován. Penaltu si bere na starosti Kluk z Plakátu - Pancho - Martin Michal. A... Nedává, bídně kopnutou penaltu posílá doprostřed branky a ještě ned břevno. Ihned krátce po střídání v 55. minutě dostal Tomáš Kratochvíl přihrávku na hranici vápna a vystřelil. Golman Špalek reaguje opožděně a dostává branku jesličkami - vedeme 1:0. Soupeř reaguje o několik minut později. 61´na dlouhý nákop z vlastní půle reaguje pozdě Šesták a nechá za sebe zaběhnout Oleksandra Ossiadacha, který po přípravném přistrčení do vápna pálí na bližší tyč a vymete pavučinu hornícho rohu branky - srovnáno na 1:1. A najednou spící soupeř ožil. Velkou šanci měl po dlouhém nákopu míče z vlastní poloviny, který na hranici vápna přebírá útočník a lobuje vysoko postaveného Cicalu. Jašev však nenechá protihráč skórovat a míč mu po soboji tělo na tělo na brankové čáře odebere. 81´přihrávka Vernera ve vápně na Synka, který prvním nepovedeným střeleckým pokusem míč netrefí. Míč mu zůstane u kopačky, takže následuje pokus číslo dvě. Do něj se vloží Tomáš Kratochvíl a z malého vápna doráží pod břevno a zvyšuje na 2:1. Nabíráme na chuti a naše akce již jsou v rychlosti a v jednoduché kombinaci. Už se dá na to i dívat. 84´rohový kop Cicala zahraje nakrátko na Synka, ten přetaženým centrem najde volného Korytu, který trefuje kžížnou střelou k tyči a zvyšuje na 3:1. Jen o chvilku později je tu další naše branka... 85´ Max Beyer vyhraje hlavičkový souboj pro Vernera, který si míč posune do vápna a pálí okolo obránce přízemní křížnou střelu a zvyšuje na 4:1. Ve druhém poločase jsme si vytvářeli i další šance, ale závěr patřil hostům. To v 88.minutě pan zbytečný se nechal nachytat střelou ze 40 m, kdy Šmejkal tvrdou střelou přeloboval Cicalu v brance a snížil na konečných 4:2. 

Zápas měl mít jasný průběh, ale naší přizpůsobenou hrou a vlastními individuálními chybami jsme málem zápas ještě zdramatizovali.  (cic)    

 

 Dolní Počernice - SK Čechie Uhřiněves, z.s. B 4:2

Góly
55. min: Tomáš Kratochvíl
81. min: Tomáš Kratochvíl
84. min: Matyáš Koryta
85. min: David Verner
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
54. min: Max Beyer (rank) za Filip Cicala
54. min: Tomáš Kratochvíl (rank) za David Rous
63. min: David Verner (rank) za Martin Zamboj
63. min: Martin Cicala junior (rank) za Tomáš Körbler
69. min: Ondřej Sedláček (rank) za Jakub Körbler
Karty
74. min: David Verner Karta
76. min: Jan Šesták Karta

M. Cicala
rank
J. Körbler
rank
D. Jašev
rank
J. Šesták
rank
J. Synek
rank
F. Cicala
rank
M. Michal
rank
M. Koryta
rank
D. Rous
rank
T. Körbler
rank
M. Zamboj
rank
 

Svátek má

Dnes 25.06.2019 : Ivan
Zítra 26.06.2019 : Adriana

Narozeniny má

1.6.2019: Jaroslav Skoumal 34 let
1.6.2019: Martin Horčík 18 let
3.6.2019: Filip Beneš 35 let
6.6.2019: Pavel Šilhavý 46 let
7.6.2019: Petr Klíma 19 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login