FACKA A KONEC NEPRŮSTŘELNOSTI
Napsal: Tomáš Gembi dne Středa, 05 Říjen 2016 11:28

AFK ZÁBĚHLICE - DP "C"   3:3 (1:3)

Více se o zápase dozvíme v celém článku

Na zápas se scházíme ve velmi slušném počtu snad se 4 hráči na střídání. Před zápasem bylo provedeno několik změn v sestavě – především v obraně a v útoku. Jestli to byly změny ku prospěchu věci o tom nehodlám spekulovat. Záběhlice nechytily začátek zápasu a hraje víceméně náš tým. Celkem běháme a ve 14. minutě to poprvé přišlo – rohový kop trefil Kubo Gembiho a od něho se míč s přispěním obránce dostal do sítě 1:0! V 22. minutě by bylo ještě lépe, když Šilhavka zabojoval ve středu pole a krásnou přihrávkou vyslal Ryána a ten se střelou nemýlil – 2:0. V 33. minutě krásně Šilhavka po inviduální akci potáhl balón po levé straně a připravil přihrávkou jako na zlatém podnose branku pro Tomáše Gembiho, který neměl problém zakončit do odkryté branky – 3:0. Od této branky jsme absolutně přestali hrát a především běhat a Záběhlice nás potrestaly v závěru první půle brankou do šatny – 1:3.

V druhé části však na hřišti nebyl vůbec nás tým. Soupeř hrál jednoduchý fotbal a bez problémů nás přehrával – což je nepochopitelné. Záloha neběhala, hořeli všichni – hlavně křídelní hráči. Nikdo nepodržel balón. A v 61. minutě soupeř po nedorozumění v naší obraně snížil. Jedinou naši pořádnou šanci měl Kuba Gembi, který však při samostatném úniku poslal míč jen do brankáře soupeře. V 78. minutě trestuhodně neobsazený soupeř po rohovém kopu zaslouženě vyrovnal a můžeme být rádi, že jsme neprohráli. Do dalšího zápasu se musíme probrat a hrát zodpovědný fotbal v kombinaci s běháním a bojovností!

Dnes 03.10.2022 : Bohumil
Zítra 04.10.2022 : František

1.10.2022: Jan Zámyslický 19 let
1.10.2022: Tomáš Rejlek 46 let
5.10.2022: Zdeněk Nesnídal 41 let
10.10.2022: Libor Picek 37 let
11.10.2022: Adam Herda 18 let