7:0 (5:0)
Povinná výhra nad Záběhlicema
Napsal: Pravítko dne Pondělí, 18 Květen 2015 20:27

více se o utkání dozvíte v celém článku od Pravítka

Zápas začínáme velkou šancí v 1 min. Roh zahrává Mářa. Na zadní tyč si naběhne Palda, ale trefuje jen tyč. I po této akci jsme lepší a držíme míč na svých kopačkách.Záběhlice brání v 11 na své půlce a tak není lehké se dostat k zakončení. V 10 min. se nám daří dostat až do vápna a Maxik střelou otevírá utkání 1:0. V prvním poločase si již nic zajímavého nevytváříme my ani soupeř.

V druhém poločase začínáme stejně jako v tom prvním. Držíme míč a soupeř jenom brání. V obraně soupeře se začína dělat více chyb a z toho pramení několik zajímavých šancí, které končí většinou vedle.60min po naší chybě ve středu hřiště. Útočník Záběhlic běží s míčem až k rohu vápna a je nepochopitelně bráněn hned třemi našimi obránci.Povede se mu odcentrovat na penaltu, kde nabíhá a hlavou trefuje kapitána hostí. Míč umísťuje perfektně k tyči a nedává Zambimu žádnou šanci. 1:1.Vyrovnaný stav netrvá dlouho. Záběhlice chybují ve středu hřiště a křižná přihrávka letí na Maxika. Jeho střela nemá gólové parametry, ale obránce hostí míč tečuje a ten končí v bráně. 2:1. 75min. míč putuje ve vápně hostí. Při snaze jej odkopnout trefuje obránce Záběhlic Tomáše do obličeje a od něj se letí míč do brány. 3:1 Utkání je tak rozhodnuto a zbytek se jen dohrává.

Dolní Počernice - AFK Záběhlice 3:1

70. min: Tomáš Maxa
10. min: Tomáš Maxa
75. min: Tomáš Körbler

46. min: Tomáš Körbler (rank) za Michael Mařík
65. min: Tomáš Tomáš (rank) za Jaroslav Langmajer