7:0 (5:0)
Vítězná trefa z 92.minuty
Napsal: Kudla dne Úterý, 17 Duben 2012 20:48

Dolní Počernice C - Hrdlořezy  3:2  ( 0:1 )

V prvním domácím zápase jsme změřili síly s mužstvem z Hrdlořez. Hrálo se za deštivého počasí, ale i tak nás přišlo podpořit hodně našich fanoušků. Od prvních minut jsme se snažili o kombinační hru, ale na kluzkém terénu se nám moc nedařilo. Hosté hráli jednoduše a svým důrazem se dostávali k našemu vápnu, odkud několikrát ohrozili naší branku. Ruda si ale s jejich střelami poradil. My jsme si vytvořili také několik slibných šancí. Za zmínku stojí střela Tomáše Körblera, kterou brankář vytěsnil mimo tyče a hlavně průnik Martina Zamboje, který šel sám na brankáře. Ten ho však vychytal. Ve 35. minutě chybujeme na levé straně, hosté se dostanou k centru, kterým přenesou míč na pravý roh našeho vápna. Tam se dostane k hostujícímu útočníkovi, který z voleje trefuje naší branku, prohráváme 1:0. Tímto výsledkem končí i první půlka.

Do druhého poločasu vstoupíme aktivně a získáváme postupně herní převahu. V 60. minutě přetavíme naší snahu ve vyrovnávajíci branku. Palda hází dlouhý aut z levé strany, Urbi prodlouží za sebe a Maxa prostřeluje vše, co mu stojí v cestě. V 65. minutě je vyloučen hostující hráč za 2. žlutou kartu. Tím se nám otevírá více prostoru k útočení. Stahujeme hru na 3 obránce a posilujeme útok o třetí hrot. V 70.minutě se dostáváme do vedení 2:1, to Urban tečuje těsně před brankářem další Paldův aut. Z vedení se neradujeme dlouho. V 73.minutě se dostane u naší střídačky k míčí hostující útočník, udělá si z naší obrany kužely a křížnou střelou vyrovnává na 2:2. Nadále se tlačíme dopředu, ale Hrdlořezům se daří odkopávat. Když už se zdá, že skončí zápas plichtou, přichází centr z naší pravé strany na hranici desítky, na který si výborně naskočí Jindra Štěpánek a hlavou posílá merunu do branky. V 92. minutě se tak dostáváme do vedení 3:2, které si už pohlídáme.

Příští zápas sehrajeme v sobotu 21.4. dopoledne na hřišti Radlic.

Dolní Počernice - Spartak Hrdlořezy 3:2

60. min: Tomáš Maxa
70. min: Lukáš Urban
92. min: Jindřich Štěpánek
55. min: Ondřej Sedláček (rank) za Jakub Körbler
65. min: Jiří Synek (rank) za Martin Michal
75. min: Jindřich Štěpánek (rank) za Tomáš Maxa