5:0 (3:0)
Výhra z Hrdlořez
Napsal: Kudla dne Středa, 15 Září 2010 07:02

Hrdlořezy - Dolní Počernice C  1:4  (0:3)

V neděli 12.9. jsme zavítali na parádně upravený trávník v Hrdlořezích. Tentokrát měla naše hra hlavu a patu, hlavně v prvním poločase jsme předváděli velmi pohledný fotbal. A byla jen škoda, že jsme neproměnili spoustu šancí, mohli jsme tak jít do druhého poločasu s větším klidem.

Na soupeře jsme vlétli hned od začátku a výsledkem byl gól v 5. minutě. Jindra Štěpánek vyrazil z obrany do útoku. Dostal se až na vápno, kde vystřelil svojí pukelenici. Brankář míč neudržel a Jindra mohl míč pohodlně dorazit do branky, vedeme 1:0. V 9. minutě zvyšuje Maxa střelou z 18-ti metrů na 2:0. Domácím skoro nepůjčíme míč a neustále ohrožujeme domácí branku. Do vyložených šancí se dostává postupně Urban, Děda, Wild. Škoda, že ani jedna loženka nekončí v síti. Ve 20. minutě odpustil rozhodčí domácím penaltu, protože vytáhl faul domácích z pokutového území na jeho hranici. K míči se postavil Maxa a střelou na vzdálenou tyč zvyšuje již na 3:0. Do konce poločasu máme stále převahu, ale i domácí se dostávají na dostřel naší branky. Ale jak naše obrana, tak Karel Holeček jsou pozorní a do šaten jdeme za velmi nadějného stavu 3:0.

Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění. Napadají naší obranu ve třech lidech a my najednou nemáme čas na rozehrávku. Začínáme míče nakopávat dopředu, které se ale vrací hned zpět. Dostáváme se tak pod tlak, kterému však v odoláváme. V této fázi hry platí na domácí Palda, který všechny jejich vysoké nákopy odhlavičkovává a Karel skvěle vybíhá na jejich dlouhé přihrávky. Domácí tak nejvíce hrozí z rokových kopů a střel z dálky. Vše ale likviduje naše obrana s brankářem. V 65.minutě se dostáváme po jednom domácím rohu do rychlého protiútoku. Z pravé strany uniká Pravítko, dostává se do vápna a skvělou přihráckou nalezne Gambiho, které se z malého vápna nemýlí, zvyšujeme na 4:0. Po této brance je o zápase rozhodnuto. Domácí se sice dál snaží, ale svojí nešikovností se do vážnější šance nedostanou. Navíc začínají hrát jak prasata a některé jejich zákroky volají po žluté kartě a ne-li po červené. Naštěstí se nikomu z našich nic vážnějšího nestalo. Branky se ale domácí nakonec dočkali, v 80. minutě snižují po samostatném nájezdu na 1:4. Navíc ale nemají a tak si odvážíme z Hrdlořez první výhru v novém ročníku.

Příští zápas sehrajeme v neděli 19.9. v 16:30 na domácím hřišti proti Radlicím.

Spartak Hrdlořezy - Dolní Počernice 1:4

9. min: Tomáš Maxa
5. min: Jindřich Štěpánek
20. min: Tomáš Maxa
65. min: Jakub Körbler

46. min: Ondřej Sedláček (rank) za Ondřej Kratochvíl
65. min: Jakub Beneš (rank) za Lukáš Urban
46. min: Jakub Körbler (rank) za Jan Děda