Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

17. 10. 2020: 15:30
Dolni Počernice - A.F.K. Olympia Šeberov B

Poslední zápas

11. 10. 2020: 16:00
SK Slovan Kunratice z.s. B - Dolni Počernice
1:4 (1:1)
První zápas bez vstřelené branky
Napsal: cic dne Čtvrtek, 08 Říjen 2020 17:27   

HRDLOŘEZY „B“ - DP „C“ 2:0 (0:0) zase něco poprvé, ale není to slastné alebrž nechtěné. Střelecký prach zvlhnul. Více o zápase - vstup na „celý článek“ Příští utkání se hraje opět na hřišti soupeře, v Kunraticích, kde nastupujeme proti jejich rezervě. Hraje se v neděli 11.10. od 16:00 hod. Bohužel vládní nařízení neumožní sledovat tento zápas divákům. Vstup je povolen jen realizačním týmu. Ze zápasu vám přineseme psanou reportáž. (cic)

5´ centr domácích podskočí Sedláček, ale míč se naštěstí odrazí od holeně překvapeného soupeře a ten pohodlně chytá Zeman. 15´zácar okolo vápna, zakončení zakroucenou střelou, která jen těsně mine vzdálenější tyč. 20´zahráváme rohový kop, Palička hlavičkuje jen doprostřed branky. Dvořák uvolňuje Synka na hrotu, ale jeho branka pro ofsajdové postavení neplatí. Protesty jsou zbytečné, branka je odvolána. 22´ centr domácích do vápna. Do kapsy nabíhá útočící hráč, kterého však Jakub Körbler nepustí k zakončení. Jen o chvíli později ale Kuba ztrácí míč, akce končí centrem, který vyškrábne Zeman na roh. Ten naše obrana odvrací. Beyer zatáhne míč po straně, ale vstup do vápna je mu znemožněn za cenu odkopu na roh. Ten zahráváme na zadní, kde Milan Brož míč vrací zpět, ale zakončení jde těsně mimo tyče. 33´trestný kop zahrává Dvořák na Paličku, míč propadne k Synkovi, ale jeho střelecký pokus je zastaven za cenu rohového kopu. Rohový kop zahráváme na zadní tyč, kde naskakuje Yaroslav Tomas, ale i on hlavičkuje mimo tyče domácí branky. 36´ chybujeme v rozehrávce a ztrácíme míč, akce je zakončena střelo/centrem, který končí s lehkým Zemanovým dotykem na břevně a následně v zámezí. Následné 2 rohové kopy odvracíme. 40´ zahráváme Dvořákem 3 rohové kopy. První dva na přední a ten třetí pomalý „kopec“ na zadní. Vše bez gólového efektu. 43´ hosté hrozí záběhem za naší obranu, lobují Zemana a přitom jej i dokončeným pohybem dorazí v kontaktním souboji. Naštěstí ale netrefují branku. 45´ Dvořák vyzve podruhé skvělým pasem Synka ke skórování, ale pomezní domácí rozhodčí se rozhodl utnout všechny naše nadějné akce, jakož i tuto.

48´po faulu na Synka zahráváme Dostálem trestný kop, míč však letí ned břevno branky. 49´ chybujeme okolo vápna, naši obránci si nerozumí a nechají mezi sebou proběhnout Papíka, který posílá míč okolo Zeman do sítě – prohráváme 1:0. Aby soupeř měl klid, tak mu to umožníme obdrženou lacinou brankou. 52´ nepříliš prudká a umístěná střela skončí za zády našeho golmana – prohráváme 2:0. 55´ lob za obranu domácích, míč si přebere na prsa Dvořák, ale tím dá šanci obránci jej dorazit při pokusu o střelu. 57´ filtrujem obranu domácích ve prospěch nabíhajícího Tomase. Jeho střelu ve skluzu však vyběhnutý golman chytá. 59´ + 61´ dve identické trestné kopy, kdy míč vypadne ze souboje, ale naši hráči reagují o chvíli později než golman domácích, který vždy následně míč pokryje. 66´ Tomas centrem do vápna najde Culku, ale i jemu zvlhl střelecký prach a svou střelu posílá doprostřed branky. 74´další náš trestný kop zahrává Culka, ale opět ten končí jen v náručí golmana domácích. Závěr jen dobýváme, ale bez zakončení. 88´ Dostál vyzve krásnou přihrávkou Dvořáka, který namísto přihrávky zcela volnému Jindřichovi Valo, volí kličku golmanovi a trefuje jen boční síť.

Mnohé šance sice zastavil necitlivě pomezní, ale měli jsme mnoho času a prostoru vsítit branku. Nestalo se a tak další poprvé, tentokrát poprvé bez vstřeleného gólu (cic)Spartak Hrdlořezy, z.s. B - Dolní Počernice 2:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
55. min: Vítězslav Culka (rank) za Jiří Synek
55. min: Michal Rektorys (rank) za Milan Brož
85. min: Jindřich Valo (rank) za Max Beyer
Karty
61. min: Yaroslav Tomas Karta

M. Zeman
rank
O. Sedláček
rank
V. Palička
rank
J. Šesták
rank
J. Körbler
rank
Y. Tomas
rank
M. Dostál
rank
D. Dvořák
rank
M. Brož
rank
M. Beyer
rank
J. Synek
rank
 

Svátek má

Dnes 15.01.2021 : Alice
Zítra 16.01.2021 : Ctirad

Narozeniny má

1.1.2021: Adam Hamiollava 20 let
1.1.2021: vlastní branka 54 let
18.1.2021: Radek Liška 24 let
20.1.2021: Matěj Černý 20 let
24.1.2021: Martin Roman 31 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login