TJ Sokol Benice B - Dolni Počernice
3:4 (2:2)
Konečně se trefil Spartakus!!!
Napsal: cic dne Neděle, 03 Březen 2019 13:54

DP „C“ – VINOŘ 3:11 (2:6) Spartakus alias Jakub Motl čekal velmi dlouho na vstřelení branky velmi dlouho. Až 94.minuta v zápase s naším týmem vstřelil branku. Jak symbolické… Hráči padali dostřela Čáryfuk čaroval a přesto branky padaly do naší sítě a bylo jich hromada. Ale jen Motlik ne a ne se trefit. Nakonec jsme mohli zápas ukončit a splnilo se toužebně očekávané (cic)

Zápas s Vinoří sehrál náš C tým doplněný o 4 hráče A týmu a odcházeli jsme znemožnění a výsledkově ponížení… Bohužel to z větší části nebylo dílem jesně lepšího a herně vyspělejšího soupeře, ale ve většině branek hrubými individuálními chybami

Soupis nejdůležitějších momentů utkání:

7 centr za naší obranu Zeman zaspí na čáře a tak pro vinařského hráče není problém si míč převzít a zakončit do sítě -0-1. A vzápětí přichází další chyba. 9´Synek kazí přihrávku u vápna, ve snaze žehlit svou chybu ve vápně fauluje. Pokutový kop s jistotou hosté proměňují a zvyšují na 0:2. Hru a míč vůbec neovládáme a přichází opět laciná branka. 12´ další centr za obranu nestíhá naše obrana pokrýt, míč na střed - gól na 0:3. Tolik suchý komentář zapisovatele. Tentokrát tradiční zápis zajišťovali hráči Zamboj a Synek, protože Cicala zápas odřídil jako rozhodčí. 14´ hádky v domácím týmu po výhozu Zemana přešla ve vzájemné urážkya na to pravidla pamatují. Není dovoleno ani vůči vlastnímu hráči použít hrubých a hanlivých urážek. Hosté zahrávají nepřímý trestný kop z hranice velkého vápna a zakončení je jisté a do sítě – prohráváme 0:4. Jsme marní, jsme marní, jsme marní. 16´Přihrávka za naší obranu, pokus o vystavení do ofsajdu. Proč? Když to neumíme? A navíc necháme z poloviny hřiště rozeběhnout hráče, kterého ani náznakem nikdo nezachytí a tak samostatný nájezd končí gólem – prohráváme 0:5. Jsme na ručník, ale druhá část poločasu je o trochu lepší a dokážeme i výsledek korigovat. 17´další branka Vinoře, ale ta pro ofsajdové postavení neplatí. 18´první naše krásná akce po ose Dufek s míčem na střed, přihrávkou uvolní na velkém vápně Körblera, přihrávka zpět na malé vápno a tam uklízí míč do sítě Martin Michal a snižuje na 1:5. Že bychom se nadechli?19´centr ze strany, tečuje Palička, od Zemana se míč odrazí k našim nohám, ale opět v malém vápně ztratíme a soupeř tak zcela pohodlně posílá míč pošesté do sítě. Tak to je masakr po 19 minutách po 6 chybách prohrávat 1:6… Ale od tohoto okamžiku jsme se trochu probrali a odmítli další góly. 24´ Dufek se individuálně dostane na hranici vápna, nezištně uvolní Tomáše Körblera, který chladnokrevně posílá míč do sítě – 2:6. 25´Maxa uvolňuje Dufka, krterý je zcela osamocený ve vápně, ale tváří v tvář golmanovi ani netrefuje branku. Bohužel si neponechá svůj tradiční klid a rozvahu a zakončuje zbrkle a nepřesně. 28´Vinoř centruje do vápna, hlavička jen těsně mine tyče Zemanovy branky. 30´ (slovy zapisovatele) rozhodčí dělá zmatky při rohovém kopu. Rozuměj nenechá rozehrát, protože soupeř stojí jen 2 metry od místa rozehrání … 36´Vinoř centr ze strany, Zeman vybíhá a posílá míč pěstí protihráči zakončení pak končí na těle obránce.

46´ihned po rozehrání se pokouší soupeř překvapit Zemana střelou z poloviny hřiště. Ten zpětným pohybem má s míčem velké starosti a míč konečky prstů nakonec vytěsńuje. 49´ atakujeme rozehrávku soupeře před vápnem, po zisku přihrává Zamboj zpět na Beera, který nás směruje svou střelou z vápna do snížení 3:6. 52´ Dufek trefuje střelou spojnici. 57´Dufek zabíhá za obranu do vápna, ale ve 100 % šanci opět zaváhá a lobem netrefuje zařízení…61´ po rohovém kopu inkasujeme na 3:7. Necháme volného hráče a to je u rohového kopu nepochopitelné… A… dále nic. Poznánky už nikdo asi nechtěl psát. Nicméně jsme dostali ještě 4-5 branek. Jen ta poslední symbolická tečka Spartakuse Motl v 94.minutě mi zůstala v paměti.(cic)

VINOŘ - Dolní Počernice 11:3

18. min: Martin Michal
24. min: Tomáš Körbler
49. min: Vladimír Beer

46. min: Vladimír Beer (rank) za Martin Michal
46. min: Martin Zamboj (rank) za Tomáš Maxa
46. min: Martin Cicala junior (rank) za Jiří Synek
46. min: David Verner (rank) za Tomáš Körbler