SK Čechie Uhřiněves, z.s. B - Dolni Počernice
5:2 (2:2)
Fotbal nemá logiku…
Napsal: cic dne Sobota, 10 Listopad 2018 22:28

ÚJEZD PRAHA 4 „C“ – DP „C“ 3:2 (1:0) Ale má logiku. Když dáte dárečky v podobě 3 chyb, tak pak vám je k ničemu, že jsme ovládli hru, že jsme měli tolik brankových příležitostí a góly stále stříleli domácí. Naše dva kontaktní góly nestačily a zápas, který jsme neměli prohrát, jsme nakonec nezvládli otočit. Sezonu ukončíme příštím zápasem, který hrajeme na domácím hřišti v neděli 18.11. od 13:30 hod a soupeřem nám bude ČECHIE UHŘÍNĚVES „B“ (cic)

1´ dlouhý aut vhazujeme do vápna, míč propadne a Koryta nedosáhne do zakončení. 5´Čížek s Michalem kombinují na jeden dotek u vápna, finální přihrávka pro Cicalu, který střílí nedůraznou střelu doprostřed branky. 6´ výpad domácích v přečíslení dostanou míč na hranici vápna na zcela volného Kapinuse, který však střílí jen do středu branky přímo do rukavic Zemana. 10´střela – lob, který vytlačil konečky prstů na břevno Zeman se odrazí zpět do hry.  Odražený míč se dostane k dobíhajícímu Kapinusovi, který posílá míč nad ležícího Zemana a zároveň tím posílá domácí do vedení 1:0. 13´Picek uniká po pravé straně a posílá přízemní přihrávku do malého vápna, kterou zastaví obrana domácích. 20´po faulu na Korytu zahráváme trestný kop ze strany zahrává Michal krásným centrem ze strany do vápna přistane na Šestákově kopačce, ale ten svou střelu z voleje posílá těsně mimo tyče. Krásný fotbalový moment. 27´Čížek přetaženým centrem najde zaběhnutého Picka, který posílá gólovou přihrávku do malého vápna. Bohužel nikdo z naběhnutých hráčů nedoklepne míč do sítě. 30´Koryta výjezdem z vlastní půle a roztáhne hru na rozeběhnutého Picka, který ale svůj centr do vápna na naběhnuté spoluhráče nezvládne a pošle jej nad branku. 32´zahráváme trestný kop Michalem, střelu tečuje obrana, ale míč přistane na kopačce Koryty, který svou křížnou střelu posílá do sítě. Rozhodčí však chybně odmává ofsajdové postavení. 34´Zamboj se prosadí ze strany do vápna a přes jednoho obránce vstupuje do malého vápna a posílá přihrávku na zcela volného Filipa Cicalu, ale obránce mu míč před dorážkou do sítě ukopne.36´ Čížek uniká po pravé straně a zpětnou přihrávkou hledá spoluhráče na zakončení. Bohužel všichni 4 naběhnutí jsou v malém vápně a nikdo nezůstane zpět… Akce po nepřesném odkopu pokračuje a závar ve vápně zakončuje střelou Koryta, ale opět je obětavá domácí obrana, která míč ve skluzu zastaví. 38´Koryta centruje do vápna a Šesták hlavičkuje osamocený na malém vápně. Bohužel uchem a nepřesně nad břevno domácí branky. 39´ kombinací jsme se dostali do vápna Zambojem a Šestákem, kteří oba mohou zakončit. Domácí faulují a zahráváme pokutový kop. Michal jej však posílá do břevna. Končí poločas s gólovými šancemi na 3 zápasy, ale s nulou na kontě vstřelených branek…

49´Jašev posílá malou domů, ale jen na kopačku osamoceného Kapinuse, který dárkem nepohrdne a zvyšuje na 2:0. A já už mám vše další jen v hlavě, protože mě asistenti Rejlek s e Synkem poslali na hřiště. A tak si pamatuji, že velká převaha pokračovala, že jsme vstřelili 2 góly. Oba Šesták v 60. A 81.minutě) po vstupu do vápna uklízí přízemní střelou do sítě a snižujeme na 3:2. Ale předcházela tomu v 65.minutě ještě jedna naše chyba u vápna domácích, které ústí v rychlý výpad směrem k našemu vápnu. A sled chyb, který vyústil k zakončení ve vápně vstřelení třetí branky domácích. Pak si vzpomínám… Filtr Koryty na Čížka, který udělá ve vápně kličku vyběhnutému golmanovi a už se zdá, že tentokrát už nic nezamezí skórování. Prázdná branka… Ale Michal bohužel nepochopitelné netrefuje branku a míč letí nad břevno. Další obléhání domácího vápna a šance už nevedou ke skórování a tak zápas končí porážkou 3:2.

SK Újezd Praha 4, z.s. B - Dolní Počernice 3:2

60. min: Jan Šesták
81. min: Jan Šesták

56. min: Martin Cicala (rank) za Jakub Körbler
71. min: Jiří Synek (rank) za Filip Cicala