Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

8. 3. 2020: 12:00
Dolni Počernice - ČESTLICE

Poslední zápas

3. 11. 2019: 19:00
SK Čechie Uhřiněves, z.s. B - Dolni Počernice
5:2 (2:2)
První shut-out
Napsal: cic dne Středa, 07 Listopad 2018 00:35   

DP“C“ – AMBASSADORS 0:0 Konečně jsme dosáhli na shut-out, ale protože jsme své šance neproměnili ani my, tak jsme odešli smírně 0:0. Více o zápase – vstup na celý článek. Příští zápas sehrajeme v sobotu 10.11. od 10:30 hod na hřišti ÚJEZDU PRAHA 4 proti jejich C týmu (cic)

14´Zamboj uniká po levé straně, ve vápně hledá zpětnou přihrávkou Tomáše Körblera, ale ten míč přeběhne a ani nezakončí. 15´ nevídané brankář hostů při výkopu od branky tančí nad balonem a hledá komu přihrát, až míč rozehraje zpět za brankovou čáru a my kopeme rohový kop…??? Ale z něj nic nevyužijeme. 16´Michal křížným míčem hledá Čížka, který po uvolnění na obránci hledá centrem na zadní tyči osamoceného Zamboje. Rozhodčí gólovou šanci zastavuje pro postavení mimo hru. 17´Rejlek si po zpracování prsama připraví míč a z otočky trefuje horní roh branky, ale Jassim Haitham vytáhne nádherný zákrok a míč lepí do rukavic. 18´rohový kop hostů, hlavička a míč letí těsně nad břevno Předotovy branky. 20´Beneš zatáhl míč po levé straně, u vápna posune na Michalaa ten uvolní Zamboje, který je sám před vyběhnutým brankářem, ale dobíhající obránce mu znemožní zakončení. 29´ rozhodčí přehlédne faul na Douděru na středu hřiště a hosté využijí k přečíslení a gólovému zakončení. Míč směřující do branky ale Jakub Körbler na brankové čáře zastavuje a Předota jej definitivně ukopne do bezpečí. 30´další ztráta míče Douděry, tentokrát nevynucená a hosté jdou do přečíslení. Dlouhý pas na rozeběhnutého útočníka, Palička míč podskočí a tak umožní protihráči pohodlnou přípravu k zakončení. Naštěstí hostující hráč trefuje jen břevno naší branky. 36´Centr do vápna, Předota nevyběhne, bratři Körblerové si dávají přednost a hosté toho využívají k několikerému pokusu o zakončení a závaru v našem brankovém území.

52´Palička dlouhým výkopem najde Beneše, který postupuje do vápna, ale na jeho hraně mu však obránce zatarasí cestu. 53´Douděra najde kolmou přihrávkou rozeběhnutého Adamce, který posune na Cicalu, ale ten svou střelu jen vysype doprostřed branky. 62´Cicala křížnou přihrávkou najde rozeběhnutého Adamce, který vstupuje do vápna a snaží se uvolnit zpětnou přihrávkou své spoluhráče do střelecké pozice. Bohužel Šesták je na míči později než obránce. 63´Dufek hledá centrem Michala, který míč posílá z voleje vysoko nad branku. Ale i kdyby míč trefil, tak by branka pro ofsajdové postavení neplatila. 66´zahráváme v krátkém sledu za sebou rohový kop, ale oba obrana hostí odvrací. 69´obehrajeme vanu, centrem vracíme do vápna, ale Dufek nabíhá pozdě a na centr nedosáhne. 72´Filip Cicala ztrácí míč na středu hřiště, míč převezmou hosté a po navedení pálí na branku. Předota na dvakrát chytá nepříjemnou přízemní střelu. 75´zahráváme Paličkou trestný kop do prvního stojícího protihráče, odraz a hosté jdou do brejku. Ve vápně se uvolňují a zakončují. Předota chytá a další závar a 3 střely likvidují obětavě naši hráči. Největší šanci hostů jsme také přežili. 76´ trestný kop z 25 m chytá Předota na dvakrát. 78´ trestný kop ze strany, osamocený hráč je na míči dříve než náš obránce, ale to je díky ofsajdovému postavení. 82´ Dufek si sám navede míč do vápna a rychlostí vstupuje do vápna. Krásná a přísná přízemní střela, ale trefuje jen tyč. Do střely mu sáhl golman hostí a tak kopeme rohový kop. Následný rohový kop po centru vypadne k Filipovi Cicalovi, ale ten v dobré střelecké pozici trefuje mimo tyče. 86´Palička hází dlouhý aut, míč propadne do malého vápna na zadní tyč, kam zabíhá s krátkým zaváháním Adamec a díky tomu je na míči jen o chvíli později a trefuje hlavou jen tyč branky. (cic)Dolní Počernice - Ambassadors FC Praha 0:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Martin Cicala junior (rank) za Tomáš Rejlek
46. min: Jan Šesták (rank) za Martin Zamboj
57. min: Tomáš Adamec (rank) za Tomáš Körbler
57. min: Lukáš Dufek (rank) za Jan Douděra
77. min: Filip Cicala (rank) za Filip Beneš
Karty
80. min: Michal Čížek Karta

L. Předota
rank
J. Körbler
rank
D. Jašev
rank
V. Palička
rank
F. Beneš
rank
T. Körbler
rank
T. Rejlek
rank
J. Douděra
rank
M. Čížek
rank
M. Michal
rank
M. Zamboj
rank
 

Svátek má

Dnes 27.02.2020 : Alexandr
Zítra 28.02.2020 : Lumír

Narozeniny má

1.2.2020: David Dvořák 22 let
1.2.2020: Filip Běla 18 let
8.2.2020: Marek Verner 29 let
12.2.2020: Jan Prokop 27 let
13.2.2020: Jiří Schwarz 46 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login