Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

27. 4. 2019: 11:00
Dolni Počernice - TJ Sokol Běchovice

Poslední zápas

19. 4. 2019: 16:00
Dolni Počernice - SK Viktoria Štěrboholy B
2:1 (0:1)
Festival neproměněných šancí
Napsal: cic dne Sobota, 27 Říjen 2018 18:20   

AFK ZÁBĚHLICE - DP „C“ 1:7 (1:3) I přes mnoho branek, které nám tam nakonec padlo, jsme ale spálili šancí na dva zápasy… Více o zápase – vstup na „celý článek“. Příští zápas sehrajeme v neděli 4.11. od 14:00 hod, kdy na domácím hřišti hostíme AMBASSADORS FC PRAHA (cic)

První čtvrthodinu si nedokážeme poradit se zaparkovaným autobusem a dlouho marně dobýváme vápno, natož branku.  17´domácí zahrávají rohový kop, na který naskakuje Dojava a hlavičkou překonává Zemana v brance, kdy mu míč proklouzne pod tělem do sítě – prohráváme 1:0. My ale neklopíme hlavy a velmi záhy stav srovnáváme. 20´Verner filtruje obranu ve prospěch Picka, který tváří v tvář nedokáže prostřelit golmana Kaisera. Ale k vyraženému míči se dostane Michala a posílá míč do sítě 1:1. Konečně se po dlouhé době trefuje. 22´ Tomáš Körbler vstupuje ze strany do vápna, přihrávkou hledá Zamboje, ale ten se nedokáže přes obránce prosadit. Ve skluzu míč získá zpět a je faulován, ale penalta se nepíská. 23´Verner roztáhne hru do strany na Rouse, který míč posune na Körblera a ten přihrávkou vrací zpět k osamocenému Vernerovi. David zachová klid a střelou z penalty uklízí míč k tyči – vedeme 1:2. 25´Picek se individuálně prosazuje na hranici vápna přes dva protihráče a střílí levačkou na branku. Mine jen těsně horní roh branky. 26´Picek zatáhne míč po pravé straně, zpětnou přihrávkou najde zcela volného Tomáše Körblera, který ze 4 m nedokáže překonat golmana domácích!!! 27´ Picek filtruje obranu a Tomáš Körbler je potřetí sám před golmanem. Ani tentokrát jej nedokáže prostřelit! Míč se však odrazí za záda golmana Kaisera, kam zabíhá Zamboj a doklepává jej do prázdné branky – vedeme 1:3. 32´ Tentokrát už to snad vyjde. Picek krásným nadýchaným centrem najde zcela volného Tomáše Körblera, ale jeho hlavička koníčkem nenajde opět síť!!! Jde těsně nad břevno. 37´ Tomáš Körbler na třikrát se pokouší v závaru uvnitř vápna zakončit, míč vypadne k Vernerovi, jehož střelu sice nikdo nezablokuje, ale trefuje jen tyč… domácí Pokorný uteče Mikimi a uvnitř vápna střílí na branku. Zeman zmenší úhel a míč skvělým zákrokem vyráží. 40´Miki zabíhá za obranu, od brankové čáry lobuje vyběhnutého golmana a Zamboj hlavičkuje do opuštěné branky. Obránce však míč v hlavičkovém souboji zastaví v cestě do sítě. 41´Michal vystřelí zpoza vápna, odražený míč se dostane k Zambojovi, ale ten z penalty přestřeluje branku.

Poločasový úkol klidného vedení jsme splnili, ale těch promarněných příležitostí? Budeme lepší v proměňování ve druhém poločase?

50´Picek zatáhne míč po straně a krásným přizemním centrem najde na malém vápně naběhnutého Beyera, který zvyšuje na 1:4. 60´ Cicala uvolňuje Maxu, který jakoby si předal plácnutím před střídáním nemoc neproměňování 100 % šancí a po vstupu do vápna trefuje golmana Kaisera. 63´ Cicala se uvolňuje kličkou ve vápně, je podražen a kopeme penaltu. Michal jí s jistotou proměňuje střelou k tyči a zvyšuje na 1:5. A v brankostroji nepolevujeme. 64´ Picek zatáhne míč zpětnou přihrávkou hledá naběhnutého Maxu, který s jistotou prostřeluje golmana domácích a zvyšuje na 1:6. 66´ Domácí se dostanou do vápna a křížnou střelou z malého trefují tyč. Čáryfuk už opět začaroval a uzamknul. 71´ Maxa pálí na branku, golman vyráží na rohový kop. Picek z rohu hledá naběhnutého Beyera, který hlavičkuje těsně mimo tyče. 76´Picek vyšle Mikiho do vápna, ale Miki zklamal v zakončení a těsně mine horní roh branky. 79´ Michal roztáhne hru na Picka, ten zatáhne míč po straně a přízemní přihrávkou hledá na malém vápně Maxu k zakončení. Hladový a skvěle naběhnutý Mikeš je však na míči dříve a uklízí míč do sítě a zvyšuje na 1:7. 85´ Picek se uvolňuje kličkou ve vápně a posune na Martina Cicalu, ale ten svou střelou těsně mine horní roh branky. 86´ Domácí zahrávají rohový kop, odražený míč přebírá Picek a vysune Martina Cicalu, který vyzve krásnou přihrávkou Filipa Cicalu k samostatnému nájezdu. Filip ale nedokáže lobovat golmana Kaisera a tak symbolicky jsme spálili poslední velkou šanci v zápase.

Asistence sice nevedeme v C týmu, ale asi se sluší alespoň napsat, že se Pickovi podařily 4 úctyhodné gólové asistence a to asistoval v dalších 5-6 akcích, ale střelci však vyhořeli (cic)AFK Záběhlice - Dolní Počernice 1:7

Góly
20. min: Martin Michal
23. min: David Verner
27. min: Martin Zamboj
51. min: Max Beyer
63. min: Martin Michal (Pen.)
64. min: Tomáš Maxa (Pen.)
80. min: Filip Mikeš
66. min: Tomáš Maxa
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Max Beyer (rank) za Jakub Körbler
53. min: Jiří Synek (rank) za David Rous
53. min: Tomáš Maxa (rank) za Tomáš Körbler
53. min: Martin Cicala junior (rank) za David Verner
67. min: Filip Cicala (rank) za Martin Zamboj
Karty
77. min: Max Beyer Karta

M. Zeman
rank
F. Mikeš
rank
J. Šesták
rank
D. Jašev
rank
J. Körbler
rank
L. Picek
rank
D. Verner
rank
M. Michal
rank
D. Rous
rank
T. Körbler
rank
M. Zamboj
rank
 

Svátek má

Dnes 25.04.2019 : Marek
Zítra 26.04.2019 : Oto

Narozeniny má

11.4.2019: Jiří Beznoska 50 let
14.4.2019: Daniel Krpálek 42 let
14.4.2019: Jakub Schwan 18 let
18.4.2019: Jan Pačes 48 let
26.4.2019: Jan Novotný 45 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login