Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

15. 6. 2019: 10:00
SK Čechie Uhřiněves, z.s. B - Dolni Počernice
7:2 (2:0)
62 let, odběhne si ráno Běchovice - Praha a odpoledne si jde pro výhru
Napsal: cic dne Úterý, 02 Říjen 2018 19:06   

TJ SOKOL BĚCHOVICE – DP „C“ 5:3 (2:0). Vlastními čtyřmi chybami jsme soupeři darovali branky a udělali asi radost dvaašedesátiletému Petru Požárkovi, který si po ranním běhu Běchovice – Praha užije i vítězství. Podali jsme hodně špatný výkon a ani Rejlánova dotahovací jízda nestačila. Více o zápase: vstup na „celý článek“. Příští zápas hrajeme doma v neděli 7.10. od 16:00 hod a soupeřem nám bude nejtěžší tým, lídr SOKOL KOLOVRATY „B“(cic)

Soupis nejdůležitějších momentů utkání:

 

2´ domácí filtrují naší statickou obranu, jdou sami na branku a naštěstí je zakončení nepřesné. Branka by neplatila, protože domácí využili ofsajdového postavení. 4´Stejskal dlouhým pasem najde rozeběhnutého Beyera. Max pošle nízký centr do vápna, který proletí až na zadní tyč, kde se prosadí Rous a z úhlu posílá míč do sítě. Už se radujeme, ale rozhodčí píská přísný faul a branka tak neplatí. 7´Langmajer na polovině hřiště nezpracuje dobře míč, domácí mu jej ukradnou a jdou 2 proti osamocenému Stejskalovi. Přihrávkou ve vápně se jej zbaví a zakončující Richtera se nemýlí a posílá míč do prázdné branky, prohráváme 1:0. 10´ zahráváme trestný kop z nadějné pozice, ale velmi nepřesně. 23´Stejskal chybuje v rozehrávce a domácí jdou v přesile do vápna. Klička, střela a Zeman čaruje a míč letící do horního rohu branky vyráží. 33´ Střelu domácích z dálky Zeman vyráží nad břevno. Následný rohový kop letí přetaženým centrem na kopačky domácích hráčů. Přísnou střelu do horního rohu branky Zeman vyráží zázračným zákrokem na tyč, od které se míč odrazí k domácímu Dubovi a ten za přihlížení Jaševa a Stejskala pohodlně po dopadu z voleje zakončuje a zvyšuje na 2:0. 41´ Michal zakončuje z velkého vápna, ale jeho zakončení končí těsně vedle horního rohu branky. 43´ Zamboj uvolní do vána zcela volného Michala, ale tomu míč při zpracovnání uteče a tak je pohřbena i další poslední šance v prvním poločase.

 

O poločase připravujeme střídání, které proběhne ve dvou vlnách. A jak se ukáže, tak je to střídání do kvality, které nás posune blízko ke srovnání.

 

47´ Michal pokračuje ve svých nepřesných střelách a ulevuje si, že je to sedmá střela a nic… 50´opět ztráta míče, centr do vápna a zcela osamocený hráč z malého vápna přestřeluje branku…??? 51´zahráváme rohový kop, míč propadne k Michalovi a ten má dnes kopačky obuté obráceně, takže opět netrefuje branku. Střela z voleje to ale byla krásná… 53´ domácí se řítí sami z úhlu na branku, Beyer se vrací od poloviny a už se zdá, že protihráče dostihne. Ve vápně však nešikovně zasáhne nohu protihráče a je proti nám odpískán pokutový kop, který proměňuje Sedlák a zvyšuje na 3:0. Náš golman střelu vystihl a scházelo jen kousek, aby míč lapil. Ale jak jsem psal, přichází střídání… 57´ uprostřed hřiště zachová Rejlek klid, posune krásnou přihrávkou Zamboje, který vstupuje ze strany do vápna a posílá zpětnou přihrávku na velké vápna, kam si pro míč dojde Rejlek a s ledovým po zpracování míč uklidí k tyči. Snižujeme na 3:1. Uběhne jen pár minut… 60´ uprostřed chytrostí vyzraje na protihráči a posune na Rejlka, který posune krásnou přihrávkou Zamboje do vápna a ten křížnou střelou posílá míč do branky a už je to jen rozdíl jediné branky - 3:2. 62´ na Jaševa dotírá protihráč, namísto malé domů chce na něj vyzrát lstí a chytrostí, ale lapí se sám do pasti a protivá mu míč ukradne a jde sám na našeho golmana. Dany však dokáže svým návratem akci ještě zachránit. 79´ náš rohový kop, ale nenajde adresáta. 81´ domácí zahrávají trestný kop přetaženým centrem, ale naštěstí hlavičku posílají těsně mimo tyče naší branky. 82´ Šesták ztrácí míč na polovině hřiště a domácí se valí na Jaševa dva proti jednomu. Vyšachují přihrávkou Jaševa a umístěnou střelou z vápna nedají Zemanovi šanci – domácí vedou 4:2… 84´ Jašev chce vykoupat přešlapovačkami protihráče, ale dělá to ve vlastním vápně a sám se chytí do pasti… Při jedné z přešlapovaček nechá za sebou míč a Běchovice útočník jde od brankové čáry na našeho golmana. Zeman střelu z úhlu naštěstí vyráží. S další daleko snazší akcí - následným rohovým kopem si ale málem Zeman neporadí. Centrovaný míč jde nad něj a Michal míč jen vyráží na břevno, ale domácí nedokáží z následného závaru poslat míč za jeho záda. 88´ trestný kop domácích končí těsně vedle horního rohu Zemanovy branky92´ zatažení Tomáše Körblera, krásný střílený centr, ale domácí odvrací na roh. Následný roh vypadne ze souboje k Rejlkovi a ten z otočky snižuje na 4:3. Ale namísto srovnání přichází poslední hřebík 94´ Kratochvíl ztrácí míč, domácí jdou do vápna a křížnou přízemní střelou posílají míč do sítě – konec 5:3… Škoda chyb a darovaných 4 branek, takhle jsme to domácím až příliš usnadnili. (cic)

 TJ Sokol Běchovice - Dolní Počernice 5:3

Góly
57. min: Tomáš Rejlek
62. min: Martin Zamboj
92. min: Tomáš Rejlek
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
54. min: Tomáš Rejlek (rank) za Tomáš Stejskal
54. min: Ondřej Sedláček (rank) za Jaroslav Langmajer
54. min: Tomáš Kratochvíl (rank) za David Rous
62. min: Jiří Synek (rank) za Martin Zamboj
70. min: Filip Cicala (rank) za Max Beyer
Karty

M. Zeman
rank
J. Körbler
rank
J. Šesták
rank
T. Stejskal
rank
J. Langmajer
rank
M. Beyer
rank
M. Michal
rank
D. Jašev
rank
D. Rous
rank
M. Zamboj
rank
T. Körbler
rank
 

Svátek má

Dnes 25.06.2019 : Ivan
Zítra 26.06.2019 : Adriana

Narozeniny má

1.6.2019: Jaroslav Skoumal 34 let
1.6.2019: Martin Horčík 18 let
3.6.2019: Filip Beneš 35 let
6.6.2019: Pavel Šilhavý 46 let
7.6.2019: Petr Klíma 19 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login