SK Újezd Praha 4, z.s. B - Dolni Počernice
3:2 (1:0)
Za 7 minut jsme nasypali soupeři 3 branky
Napsal: cic dne Úterý, 04 Září 2018 01:58

DP „C“ – ČECHIE SMÍCHOV „C“4:2 (4:0) stejně jako A tým, tak i C tým opět sehrál naprosto skvělý úvodní poločas. Bohužel jsme nedokázali proměňovat další šance a stejně jako v minulém kole jsme nechali soupeře korigovat výsledek. Více o průběhu zápasu se dočtěte, vstoupíte-li na „celý článek“. Zápis je doplněn i tradiční fotogalerii našeho dvorního fotografa Vl. Exnera, na kterou vstoupíte zde. Příští zápas sehrajeme v neděli 9.9. od 17:00 hod na hřišti AFK MALEŠICE. (cic)

ccc

soupis nejdůležitějších momentů utkání.

3´Kocourek využije filtru a jde sám ze strany na brankáře. Jeho křížná střela těsně mine tyč hostující branky. 4´Čížek přísnou střelou k tyči nechá vyniknout golmana Brabce. 5´roh hostů, odvracíme a Prokop krásným filtrem vyzve k samostatnému nájezdu Maxu, ale ten tváří v tvář golmanovi se nedokáže prosadit a jeho obstřel letí těsně mimo tyče. 10´ dojde k hrozivé srážce našeho vyběhnutého golmana Zemana s protihráčem, ale naštěstí Michal může pokračovat v brance. 12´Čížek zahrává rohový kop a posadí míč na zadní tyči na hlavu Tomáši Körblerovi, ale ten nedokáže umístit míč do sítě… 14´ Kocourek zatáhne míč po straně, posune míč na hranici vápna, dále rozšíříme akci přihrávkou na Maxu na druhé straně vápna, který posune zpět na Čížka. Na jeho přetažený centr naběhne Michal a hlavičkou nás posílá do vedení 1:0. 15´ Maxa opět dostane filtr od spoluhráčů a opět v samostatném nájezdu ztroskotá na golmanovi. I soupeř jde do samostatného nájezdu a vstřelí i branku, ale radost je předčasná, protože je odmáváno ofsajdové postavení, ze kterého těžil soupeř samostatným nájezdem. 18´Prokop střílí z vápna přízemní střelu k tyči, golman Brabec jí chytá. 22´Rohový kop zahrává Čížek na hlavu Maxy, ale zakončení jde nad branku. 26´ brejk hostů, zakončení střelou z vápna a Zeman střelu skvělým zákrokem vyráží na rohový kop. 31´Rejlek pálí nepřesnou střelu na branku, které Kocourek udělí teč a míč jde těsně nad břevno branky.33´Šesták odzbrojí ve vlastním vápně soupeře a připraví jej o míč, ale Jašev mu nepomáhá a pouze přihlíží centru do vápna, po kterém posílá míč na branku a Palička zastupuje Zemana a na brankové čáře. Třikrát za sebou dokáže na brankové čáře zastavit míč v cestě do branky. 37´Kocourek vyšle Maxu po lajně, centr do vápna na Prokopa, kterému při zpracování míč sice uskočí, ale k Rejlkovi, který pohotově míč posílá do sítě – vedeme 2:0. A o minutu později další podobná akce. 38´Michal roztáhne hru do strany na Maxu, který míč zatáhne a centrem najde Kocourka, který z voleje krásnou křížnou střelou posílá míč do sítě – vedeme 3:0. 40´ trestný kop hostů do vápna, hlavička a opět zakončení a na brankové čáře na dvakrát zastavuje míč v cestě do sítě Palička. 41´ Maxa se řítí sám na golmana a opět jej pouze trefí. Slovy spoluhráče z lavice. Maxík si dokáže v nájezdu a zakončení najít vždy golmana… 43´centr hostů do vápna, který už se zdá, že Zemanovi zapadne do sítě, ale míč nakonec konečky prstů vytěsní na břevno. 45´ Kocourek zahrává rohový kop, Maxa hlavou vrací zpět a Rejlek zakončuje z malého vápna. Do šaten jdeme s výsledkem 4:0.

Skvělý poločas.

47´a 48´ dvakrát nám pomohlo bahno před brankou, kdy se míč zastavil v malém vápně a my mohli ukopnout do bezpečí. 57´ Ztráta míče a hosté jdou sami na Zemana. Okolo našeho vysoko vyběhnutého golmana posune míč na zcela volného Robina Osvlada, který posílá míč do opuštěné branky – 4:1. Naše dvě kumulované chyby zapříčiní další dvě branky. 65´ve vápně proskočí míč Filip Cicala a následně Palda. Smíchovský Veselý poskytnutým dárkem nepohrdne a z malého vápna prostřeluje Zemana podruhé – 4:2. 69´Prokop zahrává trestný kop přes zeď, ale pouze doprostřed branky. 77´ náš rohový kop, Palička je v hlavičkovém souboji pokrytý, ale míč vypadne k Filipovi Cicalovi, který volej v nadějném postavení posílá na branku. 81´nebezpečná střela líže jen těsně horní roh Zemanovy branky. 89´rohový kop hostů hlavička a míč se skoro zastaví v bahně a tak si jej pohodlně náš golman chytí. 90´ Max Beyer si v brejku navede míč na vápně a pálí těsně mimo branku. (cic)

Dolní Počernice - SK Čechie Smíchov C 4:2

14. min: Martin Michal
37. min: Tomáš Rejlek
38. min: Vojtěch Kocourek
45. min: Tomáš Rejlek

54. min: Jakub Körbler (rank) za Tomáš Rejlek
54. min: Filip Cicala (rank) za Martin Michal
63. min: Max Beyer (rank) za Dany Jašev
68. min: Tomáš Kratochvíl (rank) za Tomáš Körbler
74. min: David Rous (rank) za Michal Čížek
70. min: Tomáš Maxa Karta
80. min: Vít Palička Karta