Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Před nucenou přestávkou jsme si užili fotbalové radosti
Napsal: cic dne Úterý, 13 Říjen 2020 14:47   

SLOVAN KUNRATICE „B“ – DP „C“ 1:4 (1:1). Jsou výhry vydřené, jsou výhry se štěstím a jsou výhry, ano… tato výhra přišla po skvělém herním a taktickém výkonu. Více o zápase – vstup na „celý článek“. Příští zápas sehrajeme??? Nevíme, kdy skončí opatření naší chaotické vlády, která jen slibuje a 3 letní měsíce se jen chvástá a nic nedělá než slibuje a na tiskovkách se označuje za premianty. Proto je to na nás, abychom to zvládli sami a snad v listopadu dohrajeme zbývající 3 zápasy (cic)

Nastupujeme proti soupeři, který se pyšní třetí nejlepší obranou, ale hlavně druhou nejlepší útočnou silou, kdy sypou soupeřům v průměru 5 branek na zápas. Avšak odpověď našeho týmu na nulovou efektivitu v předchozím zápase a na sílu soupeře je nekompromisní.

Zápis z úvodu zajišťuje Eidam, rozuměj Tomáš Adamec a proto přináší poznámky v syrovém stavu:

Cicala senior-1x, Cicala junior-3x, Max-1x, Dvořák-4x, Jindra-0x, Dostál-2x, Gembi-2x, Zeman-0x, Šesty-1x, Milan-2x, Sláva-1x, Víťa-1x, a doplňuji k tomu Duff- nic, Eidam-nic, oba leští lavici. No a na mávajícího Pastu a tiše sedícího a lavici leštícího zapomněl… A co to je za šifry? Ztráty míče.

Hrajeme na ploše, která je ve středu hřiště z důvodu podmáčení bahnité a nerovné, ale kupodivu se to na hře u obou týmu nepromítá a fotbal je velmi atraktivní z obou stran.

10´ první branku dostaneme po dlouhém nákopu, kdy Šestáka důrazným tělem oddělí Oleksandr Matiykiv a prostřelí Zemana v naší brance – prohráváme 1:0. Ale reakce našeho týmu? Fotbalová, vytváříme si šance, největší je Beyerova, který z malého vápna netrefuje po přihrávce ze strany branku z malého vápna, Jindra Valo, který z malého vápna trefuje břevno opuštěné branky. Ale i domácí hrozí, ale náš golman je v zákrocích jistý a další střelecké pokusy domácích naštěstí si nenachází cestu do sítě. Pro zranění odstupuje Cicala a dochází k přeskupení. Dostál se zatahuje na pozici stopera a na uvolněný střed zálohy nastupuje Víťa Culka. 33´ Gemby – Dvořky – nesmysl – klika golmanovi a gól pravou nohou a pro ty, kteří to nepochopili popíšu… Jakub Körbler svou typickou „Limerskou“ šajtlí z poloviny hřiště najde za obranu naběhnutého Dvořáka. Jeho pokus o kličku golmanovi se mu nepovede, ale zmátne tak golmana a naběhne si za jeho záda obhozený míč pak posílá do opuštěné branky – 1:1. Do šaten odcházíme za nerozhodného stavu.

47´ centr Dufka na zadní tyč, Adamec zcela osamocený na malém vápně, ale netrefuje branku… 52´ kolmice za obranu a 4 naši hráči jdou osamocení středem na branku. Bohužel pomezní rozhodčí si nevšimne ve straně 2 m za obrannou linií zapomenutého obránce Lipolda a tak nám je zastavena gólová situace. 56´ Dufek přejde přes 4 hráče až do vápna, kde mu obránce postaví strom. Penalta se však nepíská, jen roh. Spravedlnost ale není slepá a v 58´minutě filtruje obranu Dufek, kam zabíhá Cicala junior, tentokrát pomezní nemůže mávat ofsajd a ve vápně posune na vedle sebe zcela osamoceného Adamce, který posílá míč do opuštěné branky – vedeme 1:2. 60´ Oleksandr Matiykiv jde sám na našeho brankáře, ale Čáryfuk Zeman jeho nájezd chytá!!! 66´ opět se domácí dostanou do vápna (ze strany) a křížná přízemní střela letí jen těsně mimo tyče naší branky. 69´Culka zahrává trestný kop ze strany, na jeho excelentní centr nabíhá Beyer, ale hlavičkuje jen těsně nad vzdálenější horní roh branky. 71´ Dufek uniká po straně, přetažený centr si najde Adamec vstupuje do vápna a zpětnou přihrávkou vyzývá Cicalu juniora ke střele. Jeho nekompromisní tvrdý projektil z vápna však není umístění a golman Radla míč chytá. 74´ domácí hrozí centrem ze strany, míč po lehké teči obrany přistane na domácích kopačce. Velkou šanci však promarní a křížná střela jde těsně mimo tyče naší branky. 78´ Oleksandr Matiykiv pálí z vápna a orazítkuje tyč naší branky, míč letí po brankové čáře, ale naštěstí do sítě nezapluje. 85´ Dufek zatáhne míč po straně, přetažený centr si najde u postranní čáry Adamec, zbaví se obránce vstoupí do vápna a zpětnou přihrávkou najde Dufka, ten se zbaví naznačením střely dvou obránců, kteří otočením zády mu sami připraví pohodlnou pozici k zakončení. Míč posílá k tyči – vedeme 1:3. Daří se nám mít míč pod kontrolou i na těžkém terénu. 87´ Opět přichází akce po křídle, kdy Dufek najde na zadní Adamce, který si zpětnou kličkou a navedením na střed vápna připraví komfortní střeleckou pozici a posílá míč k tyči a zvyšuje na 1:4. 89´ Dufek ztrácí míč domácí akci v přečíslení nevyužijí a zakončují střelou nad břevno. (cic)SK Slovan Kunratice z.s. B - Dolní Počernice 1:4

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
25. min: Vítězslav Culka (rank) za Martin Cicala
33. min: Lukáš Dufek (rank) za Yaroslav Tomas
46. min: Tomáš Adamec (rank) za Jindřich Valo
64. min: David Pastorek (rank) za Milan Brož
79. min: Filip Cicala (rank) za Max Beyer
Karty
44. min: Marek Dostál Karta
65. min: Martin Cicala junior Karta
78. min: David Dvořák Karta
79. min: Max Beyer Karta

M. Zeman
rank
M. Cicala junior
rank
M. Cicala
rank
J. Šesták
rank
J. Körbler
rank
Y. Tomas
rank
M. Dostál
rank
D. Dvořák
rank
M. Brož
rank
M. Beyer
rank
J. Valo
rank
 

Svátek má

Dnes 18.05.2024 : Ivo
Zítra 19.05.2024 : Zbyšek

Narozeniny má

21.5.2024: Matěj Beznoska 23 let
30.5.2024: Martin Dlabáček 39 let
1.6.2024: Martin Horčík 23 let
14.6.2024: Vladimír Beer 30 let
17.6.2024: Michal Jandl 35 let

Tabulky

Muži "A"
Muži "B"
Mladší dorost
Starší žáci "A"
Starší žáci "B"
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"
Starší přípravka "B"  
Mladší přípravka
Mini přípravka "MINI Star"
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login