Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Když je potřeba zabrat, tak vytáhneme z rukávu hattrick
Napsal: cic dne Pondělí, 21 Září 2020 23:31   

AFK SLAVIA MALEŠICE „B“ – DP „C“ 3:6 (0:3) podcenění, přizpůsobení se soupeři, myslet si, že góly budou padat sami, poločasový výsledek = nic se nemůže stát. Od každého trochu, ale pak vtrhne na hřiště Víťa Culka koloběžka, který utnul choutky domácích a hattrickem je definitivně popravil. Nejen o skvělém počinu Culky, ale i další popis zápasu se dočteš, pokud vstoupíš na „celý článek“. Děkujeme našemu dvornímu fotografovi Vl. Exnerovi, který pro vás připravil fotogalerii, do které vstoupíte zde. Příští zápas hrajeme v sobotu 26.9. od 16:30 hod, kdy na domácím hřišti hostíme rezervu SOKOL BENICE. Kdo nepojede na prodloužený víkend tak je vítán do ráje, rozuměj do ulice V Ráji 611 (cic)

9´ Adamec „vysypal“ střelu z vápna, ale i přes ne příliš povedenou střelu doprostřed branky má s ní brankář problémy. 10´ Malimánek se pokouší o to samé z hranice vápna, ale ač je střela povedená, tak si nenajde cíl mezi třemi tyčemi. 11´ domácí hrozí nebezpečným centrem, který však jen prolétne malým vápnem. 12´ Patrice Baba-Musah Awonseba najde centrem na zadní tyči osamoceného Adamce, který si míč zpracuje prsama a dá tak možnost obránci míč ukopnout na roh. 17´ vhazujeme pohotově aut Rousem Adamcovi, který vstoupí přes obránce ze strany do vápna a přihraje Tomáši Körblerovi. Bohužel i ten se z otočky trefuje jen slabou střelou do středu branky. 19´ Dvořák vyzve kolmicí Adamce, ale jeho střela uvnitř vápna trefuje jen boční síť. 20´ Dostál zahrává trestný kop ze strany a na malém vápně hlavičkuje Malimánek. Ani tato velká šance neskončila v brance. 22´ konečně se trefujeme… Adamec přetaženým centrem najde Malimánka, který hlavičkou posílá míč do branky – vedeme 0:1. 24´ odpověď domácích. Střela z úhlu, kterou vyráží Zeman jen před sebe a Malimánek skluzem odkopne míč do bezpečí před dobíhajícím protihráčem. 27´ Malimánek na hranici vápna se dvěma kličkami obránců, ale jeho následná střela je zablokována. 30´ Rektorys fauluje skluzem ve vápně pronikajícího útočníka. Nařízenou penaltu chytá skvělým zákrokem Zeman a rázně odmítá remízový stav. 34´ Rousem vhozený aut přebírá Adamec a uniká po lajně, přízemní centr na zadní tyč, kde zakončuje skvěle naběhnutý Malimánek a zvyšuje na 0:2. A o pár okamžiků později… 35´ Adamec patičkou přenechá míč Dostálovi, který se konečně trefuje. Míč posílá do horního rohu branky a finalizuje poločasový výsledek na 0:3. 36´ domácí hrozí centrem do malého vápna, kde si nerozumí Jakub Körbler s Rousem a nechají z malého vápna zakončit. Naštěstí protihráč nedokáže trestat a opuštěnou branku přestřeluje. 40´ Nějak se nám nezdá předčasný hvizd a reklamujeme ukončení zápasu o 5 minut dříve. Neodehrané minuty jsou pak nastavené ve druhém poločase.

Sice vedeme, ale je toho tolik, kde jsme v úvodním poločase chybovali…

46´ střela malešického Růžičky z velkého vápna a Zeman se za míčem jen ohlédne a zůstane jak s nohama v medu přilepený – sníženo na 1:3. 47´jako přes kopírák identická střela, ale míč naštěstí těsně mine naší branku. 48´ Dostál vyzve průnikovou přihrávkou ke zteči Adamce, zpětná přihrávka a gólová střela je zblokována. 50´ signalizujeme neexistující ofsajd a tak jde protihráč sám na branku. Vyběhnutý Zeman však chytá míč obličejem a zůstává otřesen. Oklepe se a jedeme dál. 54´ propad naší obrany, středem hřiště jde malešický Šmidt a posílá míč okolo padajícího Zemana do sítě – sníženo na 2:3. 57´ je tu střídání, které vypouští tygra z klece ven. Hladový Culka utne choutky domácích. 54´ Rous centruje do vápna, odražený míč vypadne k Culkovi, který střelou k tyči zvyšuje na 2:4. 65´ Adamec uniká po straně a centrem na zadní tyči najde Rouse. Jeho volej si ale cestu do sítě nenajde. Míč letí nad ochrannou síť. 67´ Dostál filtruje obranu a Culka ukazuje obránci záda a zakončuje křížnou přízemní střelou – zvyšujeme 2:5. 77´ soupeř chybuje a doslova daruje Synkovi míč před vápnem. Už mám v hlavě popis gólu. Stokrát na tréninku se pokouší lobem překvapit bezúspěšně golmana a v zápase mu to konečně… Ne nevyjde, golman jeho pokus o lob chytá. 82´ domácí se dostanou po další naší chybě do vápna, klička Zemanovi, ale zakončení do opuštěné branky již domácí hráč naštěstí nedokáže. 84´ Sedláček projde od obrany až k velkému vápnu, posune míč doleva na Rouse, který ale není přesný v zakončení. 87´ střela, která vypadla Zemanovi z rukavic byla nabídkou ke gólové korekci. Avšak domácí hráč zcela opuštěnou branku z malého vápna překopne. Domácí hráč Karel práskne praporkem o zem, protože ono je těžké přestřelit branku z tam malé vzdálenosti. Ale jak vidět jde to. 89´další naše chyba v bránění a osamocený Prokop posílá míč křížnou střelou do sítě a snižuje na 3:5. Jenže je tu stále hladový tygr… 90+4´ Culka proniká do vápna a je sražen nedovoleným zákrokem. Na penaltu se hlásí Zeman, ale Tento zápas patří Culkovi, tak nebere ohledy na nikoho a ani na pověry, že faulovaný hráč penaltu nekope. Prostě když jsi nahoře, tak to proměníš s jistotou a završíš hattrick, kterým stanovuje konečný výsledek na 3:6.

(cic)AFK Slavia Malešice B - Dolní Počernice 3:6

Góly
22. min: Vojtěch Malimánek
34. min: Vojtěch Malimánek
35. min: Marek Dostál
60. min: Vítězslav Culka
67. min: Vítězslav Culka
94. min: Vítězslav Culka (Pen.)
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
37. min: David Rous (rank) za Patrice Awonseba Baba-Musah
57. min: Vítězslav Culka (rank) za Tomáš Körbler
62. min: Jiří Synek (rank) za Michal Rektorys
70. min: Jindřich Valo (rank) za Tomáš Adamec
70. min: Jindřich Valo (rank) za Tomáš Adamec
78. min: Milan Brož (rank) za David Dvořák
Karty

M. Zeman
rank
O. Sedláček
rank
M. Rektorys
rank
V. Palička
rank
J. Körbler
rank
P. Baba-Musah
rank
M. Dostál
rank
D. Dvořák
rank
V. Malimánek
rank
T. Körbler
rank
T. Adamec
rank
 

Svátek má

Dnes 10.06.2023 : Gita
Zítra 11.06.2023 : Bruno

Narozeniny má

1.6.2023: Martin Horčík 22 let
1.6.2023: Jaroslav Skoumal 38 let
6.6.2023: Pavel Šilhavý 50 let
14.6.2023: Matěj Urban 35 let
14.6.2023: Vladimír Beer 29 let

Tabulky

Starší žáci
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"  
Mladší přípravka
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login