Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Rozkaz zněl jasně prostřílet se ke třem bodům
Napsal: cic dne Pondělí, 31 Srpen 2020 22:21   

DP „C“ – UNION ŽIŽKOV „B“ 7:6 (3:1) naprosto skvělý výkon, který jsme ozdobili 7 brankami. Ale… pouze do 75.minuty, od které někteří hráči mysleli jen na hru dopředu a dopustili jsme svou patnáctiminutovou laxností v bránění trestuhodné snížení na rozdíl jediné branky. Příští zápas hrajeme v neděli 6.9. od 17:00 hod na hřišti JIŽNÍ MĚSTO CHODOV „B“. Více o prvním vítězném zápase – vstup na „celý článek“ (cic)

3´ Patrice Awonseba Baba-Musah vysune kolmicí rozeběhnutého Rouse, který centrem hledá naběhnutého Cicalu. Na penaltě však míč chytá golman a zabraňuje tak prvnímu ohrožení žižkovské branky. 6´ Cicala jun. proniká po lajně a ze strany vstupuje do vápna. Je zastaven nešetrným skluzem, ale nedovolený zákrok se nepíská. Zahráváme „pouze“ rohový kop, ale trest soupeře nemine. Míč si bere David Rous a překrásným centrem najde hlavu Tomáše Körblera, který otevírá skóre a vedeme 1:0. 8´ vhazujeme Cicalou jun. dlouhý aut, který prodlouží Patrice Awonseba Baba-Musah a trefuje tyč, odražený míč se opět dostane k Patricovi, který dorážkou posílá míč jen do boční sítě. 12´ Dostál filtruje míč do strany a za záda bránících hráčů, Cicala pouští míč pro rozeběhnutého Sedláčka, který po vstupu do vápna předloží míč na penaltu, kam zabíhá Cicala a posílá míč pod tělem brankáře do sítě – vedeme2:0. 13´ Rous vyzve dalším z krásných centrů Tomáše Körblera, který ale hlavičkuje na zadní tyči mimo branku. 14´ chybujeme a nepokryjeme rozeběhnutého soupeře, který nám vstupuje do vápna, kde se zbaví zpětnou kličkou vracejícího se Šestáka a posílá přízemní střelou míč k tyči – sníženo 2:1. Naše hra má skvělé parametry a soupeře držíme v herním klinči. 26´ zahráváme rohový kop Rousem a na přední tyči naskakuje Cicala jun. A nohou míč prodlužuje na zadní tyč, kam se za míčem golman hostí jen ohlédne. 37´ Palička vhazuje dlouhý aut, Patrice prodlouží míč za sebe, kde srdnatě bojuje o zakončení Tomáš Körbler, do zakončení se dostane i Patrice, ale soupeř jej nepustí do brány a ukopne mimo vápno. Akce pokračuje, Cicala jun. Míč získaný míč navede na střelu z vápna a pálí. Zblokovaná střela končí u Rous, ale jeho střelu vyráží golman hostí. 44´ Dvořák vysune rozeběhnutého Patrice, ale je nám odmáván neexistující ofsajd. Soupeř neopětuje naše férové a poctivé mávání ofsajdů a tak je nadějná akce zastavena.

46´ dlouhý aut vhazuje Palička míč propadne k Rousovi, který z úhlu opět trefuje jen golmana. 51´ rozeběhnutý Rous centruje do vápna a nachází naběhnutého Pastorka, který tváří v tvář golmanovi zakončuje do sítě a zvyšuje na 4:1. Ukázkový centr a jeho střídáním mu necháme zaznít aplaus diváků za jeho skvělý výkon. 57´ Culka vstupuje do vápna a je zezadu sražen. Do penalty je dotlačen Cicala jun. A zakončuje i přes ne příliš povedené provedení svůj první hattrick v zápase – vedeme 5:1. A jen o pár okamžiků později euforii brzdí houževnatý soupeř… 59´Jenže naše nepozornost a nepokrytí hráče v malém vápně, zakončení hlavou a sníženo na 5:2. 64´ Sedláček centrem za obranu najde Cicalu seniora, který zpětným centrem nachází Culku, ale ten na dvakrát nedokáže míč procedit do sítě. 70´ Körbler ukradne Cicalovi seniorovi míč před vstupem do vápna, ten mu krádež ve vápně opětuje a přihrává nezištně Culkovi, který z 10 m trefuje horní roh branky – soupeře těmito vlastními krádežemi míče rozhodíme natolik, že nás nechá akci pohodlně dokončit a vedeme 6:2. Jiný soupeř by se zlomil a rezignoval. Ne však žižkovští neúnavní hoši. 74´ nejrychlejší hráč hostí se nám prosadí přes dva obránce až do vápna, ale tam čaruje Čáryfuk Zeman a gólovou střelu včasným vyběhnutím vyráží na roh. 75´jenže trest přichází po rohu, kdy necháme volného hráče na vápně a ten posílá míč do horního rohu branky a snižuje na 6:3. O pár okamžiků později pokračuje naše bohorovnost v bránění… 77´krásná střela z dálky, která vymete šibenici a sníženo na 6:4. 82´ z levé strany se uvolní protihráč, jde sám na našeho golmana a ten ksichtem (jak je psáno v poznámkách) chytá. 84´ Dvořák najde centrem ve vápně Dostála, který si míč zpracuje, obejde brankáře a z brankové čáry centruje na zadní tyč, kde Pastorek zakončuje do opuštěné branky – vedeme 7:4. Ale to stále není konec. Bohužel náš útočný apetit se nesnoubí s povinností bránit… 88´ aut soupeře posun míč na vápna a střelou z 15 m snižují na 7:5. Hladový soupeř chce srovnání. 90´ dohadujeme se, střelu z vápna vyrazí Zeman jen před sebe a necháme na zadní tyči volného protihráče, který snižuje na 7:6. Po tomto gólu však rozhodčí zakončuje utkání a my se můžeme radovat z prvních bodů. (cic).Dolní Počernice - AFK Union Žižkov B 7:6

Góly
6. min: Tomáš Körbler
12. min: Martin Cicala junior
26. min: Martin Cicala junior
51. min: David Pastorek
51. min: David Pastorek
57. min: Martin Cicala junior (Pen.)
70. min: Vítězslav Culka
84. min: David Pastorek
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: David Pastorek (rank) za Patrice Awonseba Baba-Musah
70. min: Martin Cicala (rank) za Martin Cicala junior
52. min: Vítězslav Culka (rank) za David Rous
75. min: Jindřich Valo (rank) za Tomáš Körbler
Karty

M. Zeman
rank
O. Sedláček
rank
J. Šesták
rank
V. Palička
rank
J. Synek
rank
M. Cicala junior
rank
M. Dostál
rank
D. Dvořák
rank
D. Rous
rank
P. Baba-Musah
rank
T. Körbler
rank
 

Svátek má

Dnes 03.04.2023 : Richard
Zítra 04.04.2023 : Ivana

Narozeniny má

4.4.2023: Petr Kadeřábek 33 let
18.4.2023: Jan Pačes 52 let
20.4.2023: Milan Brož 46 let
26.4.2023: Jan Novotný 49 let
28.4.2023: Michal Čížek 30 let

Tabulky

Starší žáci
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"  
Mladší přípravka
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login