Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Proč dát jednoduchý gól, když mohu navíc posadit další dva protihráče na zadek
Napsal: cic dne Neděle, 07 Červen 2020 21:51   

DP „C“ – SPARTA KRČ 4:3 (2:2) velmi povedený zápas s mnoha krásnými akcemi a brankami. Jen jsme odmítli jít do klidného vícególového vedení a sami svou bohorovností jsme se soupeřem bojovali až do samého závěru. Jakmile bude zpracován videozáznam našeho videospecialisty Nováka, tak vám doplníme link, abyste jej mohli shlédnout celý. Tak už jsme tu i s videopřenosem, který shlédnete zde.  Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o zápase a nechtějí čekat na video, je tu opět popis o utkání. Více o zápase – vstup na „celý článek“. Příští zápas hrajeme opět v rámci turnaje v Uhříněvsi, v sobotu 13.6. od 15:30 hod a soupeřem nám budou BENICE „A“. (cic)

Kdo přišel jen o chvíli později, tak přišel o 3 branky. Do zápasu vlétneme sebevědomě a odměnou je nám brzké vedení. 2´ Beyer na polovině hřiště vybojoval na soupeři míč a posunul na Tomáše Körblera, který mu opětoval přihrávkou kolmicí za obranu domácích. Max ve vápně najde přízemní přihrávkou Zamboje, který míč posílá do míče – vedeme 1:0. Ale z vedení se neradujeme dlouho. Předzvěstí inkasované branky je chyba ve středu obrany, kdy hosté ale samostatný nájezd nedokážou proměnit. 5´ naše obrana chybuje podruhé a tentokrát nás hosté trestají střelou k tyči a srovnávají na 1:1. 6´ Dvořák vysune krásnou přihrávkou rozeběhnutého Tomáše Körblera, který zatáhne míč po lajně a přízemním centrem najde na zadní tyči zcela volného Rouse. Mertyho střelu ale bohužel chytá golman hostů. 8´ domácí nám unikají po naší levé straně, centr do vápna, Filip Rejlek zaspí v bránění a tak je pro dobíhajícího protihráče připraveno pohodlné zakončení – prohráváme 1:2. 15´ Rous přebírá ze vzduchu přihrávku za obranu, řítí se do vápna, ale jeho výbornou střelu chytá opět golman hostů. 19´ hosté chybují u vlastního vápna, Tomáš Körbler s instinktem smrťáka odmítá přihrát na malé vápno zcela volným spoluhráčům a s jistotou prostřelí golmana na přední tyči a srovnává na 2:2. 32´ hosté se na hranici vápna dostanou ke střele, kterou skvělým zákrokem chytá Zeman. 37´ Beyer po krátké kombinaci jde osamocený do vápna a tentokrát nevolí přihrávku na volného Zamboje, ale střelu a tu mu bohužel chytá golman hostů.

50´ hosté zahrávají rohový kop a krásnou hlavičkou do protipohybu jdou opět do vedení 2:3.  Ale nám neklesá útočný apetit. 57´ po krátké kombinaci na polovině hřiště vysuneme Dufka, který samostatný nájezd zakončí střelou k tyči – srovnáno 3:3. 61´ Zeman odmítá inkasovat a střelu z vápna skvělým zákrokem vytěsňuje na roh. 65´ a je tu další excelentní zákrok Zemana, který čaruje a vyráží míč, který letí do horního rohu branky. 67´ po faulu na Zamboje zahráváme trestný kop Culkou, který chytrým lobem vyřadí zeď obránců. Zaběhnutý Dufek ve vápně namísto střely dělá dvě kličky, ale na brankové čáře je neutralizován. 70´ Další náš samostatný nájezd, tentokrát vedený Zambojem (po krásné přihrávce Patrice Awonseby Baba-Musaha). Zakončení ve vápně mu brankář vyráží, ale Zambi míč znovu přebírá a vrací Patriceovi, který střílí gól. Branka však pro ofsajdové postavení neplatí. 75´ po našem nedůrazném bránění na vápnně se dostanou hosté k zakončení a Zeman vytahuje další ze skvělých zákroků a střelu k tyči vyráží. 76´ Dufek ukradne míč nepozornému soupeři a postupuje středem do vápna, kde se pokouší lobovat golmane, ale vyjde z toho jen nepovedená přízemní střela, která mine branku. 78´ Dufek dostane přihrávku mezi rozevřenou obranu a postupuje osamocený středem do vápna, kde postupně dělá kličku brankáři, pak namísto jednoduché střely do prázdné branky nechá posadit dva obránce a předloží míč Zambojovi, který trefuje jen obránce. 84´ Zamboj jde osamocený do vápna, kde míč předloží vedle sebe na penaltu Beyerovi, pro nějž není problém poslat míč do zcela opuštěné branky – vedeme 4:3. Do konce zápasu máme ještě jeden závar ve vápně. Akci zahájí Dufek a předloží míč Zambojovi, ten na lépe postaveného Culku, ale bago ve vápně nezakončíme střelou. (cic)Sparta Krč - Dolní Počernice 3:4

Góly
2. min: Martin Zamboj
19. min: Tomáš Körbler
57. min: Lukáš Dufek
84. min: Max Beyer
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
55. min: Ondřej Sedláček (rank) za Patrice Awonseba Baba-Musah
45. min: Vítězslav Culka (rank) za Marek Dostál
45. min: Lukáš Dufek (rank) za Martin Zamboj
Karty

M. Zeman
rank
F. Rejlek
rank
P. Baba-Musah
rank
J. Šesták
rank
J. Körbler
rank
M. Beyer
rank
M. Dostál
rank
D. Dvořák
rank
D. Rous
rank
T. Körbler
rank
M. Zamboj
rank
 

Svátek má

Dnes 10.06.2023 : Gita
Zítra 11.06.2023 : Bruno

Narozeniny má

1.6.2023: Martin Horčík 22 let
1.6.2023: Jaroslav Skoumal 38 let
6.6.2023: Pavel Šilhavý 50 let
14.6.2023: Matěj Urban 35 let
14.6.2023: Vladimír Beer 29 let

Tabulky

Starší žáci
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"  
Mladší přípravka
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login