Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Každý poločas půltucet? Ano, ve výsledku utkání nejde o překlep…
Napsal: cic dne Neděle, 08 Březen 2020 20:28   

 

DP „C“ - ČESTLICE 4:12 (3:6) tak jak jsme se těšili na první přátelský zápas, tak jsme odcházeli jako uličníci. Mnoho individuálních chyb rozhodlo o výsledku zápasu. Více o zápase . vstup na „celý článek“ (cic)

 

3 ´krátce po úvodu čestličtí zahajují zápasovou kanonádu střelou z dálky, za kterou se Zeman jen ohlédne a zůstane jak zamrznutý. Prohráváme 0:1. Ale my odmítáme nepříznivý stav. 5´Dostál roztáhne míč do strany na Patrice Baba-Musah Awonsebu, který centrem hledá naběhnuté spoluhráče. Ale míč je zablokovaný opět Patrice ukořistí a jeho druhý krásný centr propadne Zambojovi a ten se z otočky nemýlí a srovnává na 1:1. Ale následuje další chyba. 8´ Po rohovém kopu z malého vápna (zcela osamocený?) protihráč rozvlní naší síť a prohráváme 1:2. Naše hra se brankou výrazně zlepšila, ale nedokážeme srovnat. Naopak… 17´ za slabou přízemní střelou jako z kopíráku první branky se Zeman jen ohlédne a prohráváme 1:3. Chceme hrát kombinačně od branky, ale máme syrové nerozehrané nohy. 18´Maxa ztrácí míč v rozehrávce a hosté jdou sami na našeho golmana a s jistotou proměňují a zvyšují na 1:4. Vypadá to, že hloupé branky nás nezlomí. 24´ Dostál roztáhne hru na rozeběhnutého Rouse, který centrem na přední tyči hledá naběhnutého Zamboje, jenž vyhraje hlavičkový souboj, tedy přesněji svou zarputilostí se dostane k míči vypadlého ze souboje. Předloží Maxovi a ten z malého vápna nekompromisně snižuje na 2:4. 31´ domácí faulují Zamboje, který by osamocený vstoupil do vápna. Hedá se exekutor trestných kopů. Nehledá!!! Míč si sebevědomě bere Aleš Mára Messi Novotný, jeho zakroucený míč líže hlavu obránce a bohužel i horní stranu břevna… Krásný fotbalový moment. 34´ Maxa filtruje obranu po straně naběhnutého Patrice Baba-Musah Awonseby a jeho nepovedený centr se zakroutí na zadní tyč za záda překvapeného golmana a vymete mu pavučinu _ sníženo 3:4. Teď už jsme nabuzení a nikdo si nepřipouští, že bychom měli prohrát!. Ale hosté jsou při chuti a stále pálí ostrými. 38´ Tentokrát čaruje Zeman a míč vyráží. 40´ Sedláček chybuje v rozehrávce, nechá se obejít, vstup ze strany do malého vápna, zpětná přihrávka na malé vápno a doklepnutí do sítě- prohráváme 3:5. A poločas orámujeme další chybou. 43´ Nákop za naší obranu a opět samostatný nájezd, proměněný a výsledek poločasu je 3:6.

 

Ve druhém poločase se nikdo nechopil zápisu a tak alespoň krátkým popisem. I ve druhém poločase chybujeme při kličkách, necháme se přečíslovat u vápna a hosté kopou dvě penalty. Světlým momentem byla nádherná Michalova střela z dálky do horního rohu branky. Hra ve druhém poločase byla vyrovnaná, možná jsme si i místy vytvořili převahu, ale ty naše tragické chyby… A hosté to dorovnali ve druhém poločase do tuctu. Zapomenout na zápas? Nikoliv! Poučit se a už chyby neopakovat. Snad to jako facka stačilo. Konečný výsledek 4:12 Tedy facka? To je boxerský knock out (cic)

 

 ČESTLICE - Dolní Počernice 12:4

Góly
5. min: Martin Zamboj
22. min: Tomáš Maxa
34. min: Patrice Awonseba Baba-Musah
81. min: Martin Michal
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Vítězslav Culka (rank) za Tomáš Maxa
46. min: Filip Cicala (rank) za Patrice Awonseba Baba-Musah
46. min: Martin Cicala (rank) za Tomáš Kratochvíl
46. min: Max Beyer (rank) za Tomáš Körbler
Karty

M. Zeman
rank
A. Novotný
rank
O. Sedláček
rank
T. Kratochvíl
rank
M. Michal
rank
P. Baba-Musah
rank
T. Maxa
rank
M. Dostál
rank
D. Rous
rank
M. Zamboj
rank
T. Körbler
rank
 

Svátek má

Dnes 10.06.2023 : Gita
Zítra 11.06.2023 : Bruno

Narozeniny má

1.6.2023: Martin Horčík 22 let
1.6.2023: Jaroslav Skoumal 38 let
6.6.2023: Pavel Šilhavý 50 let
14.6.2023: Matěj Urban 35 let
14.6.2023: Vladimír Beer 29 let

Tabulky

Starší žáci
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"  
Mladší přípravka
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login