TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Fotbal se hraje 90 minut
Napsal: cic dne Sobota, 26 Říjen 2019 17:42

DP „C“ – ŠEBEROV 3:2 (1:2) Ano, zápas se hraje až do konce a my otáčíme výsledek až v samém závěru. Více o zápase – vstup na „celý článek“ (cic)

7´ hosté vhazují aut míč propadne do vápna, kde na nataženou nohu střílí do břevna. 8´ další břevno hostů po střele z otočky. 10´Zamboj vede míč a jde spolu s Patricem do protiútoku, u vápna ale míč předloží Maxovi, který střílí jen lehkou nedůraznou střelu. 15´ hosté opětují svým nájezdem, který zastavuje ve vápně skokem pod nohy Zeman. 21´hosté unikají po pravé straně, centr na střed na hranici vápna a opět střelu zastavuje konstrukce branky - tentokrát je to tyč. 23´Zachytáváme rozehrávku hostí a Maxa uklízí míč střelou k tyči – vedeme 1:0. 32´Patrice uniká po pravé straně přihrávka na Maxu, golman v souboji sním míč podběhne. Akce pokračuje a následují naše dva střelecké pokusy (Rous a Čížek), avšak ani jeden neprocedíme do sítě. 34´ nejlepší hráč hostů Ahmed Nasredine se prosadí díky nedůrazu a naivního bránění přes naše 3 bránící hráče do vápna a vystřelí, míč vyrazí nohou Zeman a přichází další náš nedůraz a tak není snadné dorazit míč do opuštěné branky pro šeberovského Tolimata a srovnat tak na 1:1. Už to vypadá, že odejdeme do šaten se smírným skóre. 45´Palička čistým skluzem zastavuje nebezpečný samostatný nájezd. Rozhodčí píská faul. Trestný kop zahrává Routek a posílá míč do horního rohu branky. Do šaten tedy jdeme za stavu 1:2

60´další samostatný nájezd, který chytá Zeman. 65 hosté jdou sami na branku a namísto střely ze 7 m  vrací míč zpět na vápno, kde prověřují pozornost Zemana. Ten míč bezpečně chytá. 70´ Čížek po pěkné akci posílá střelu těsně okolo horního rohu branky. 78´ další nebezpečná akce Nasredina, který vstupuje do vápna a hledá přihrávkou spoluhráče, kteří nabíhají do malého vápna. Přihrávku zastavíme a odkopem se osvobozujeme. Ne, ouha, míč se odrazí od Paličky opět k protihráči a ten posílá další gólovou přihrávku. V malém vápně vše zachraňuje odkopem Šesták. 80´ další samostatný nájezd Nasrredina, který před vápnem lobuje Zemana, ale míč končí naštěstí nad břevnem. 83´hosté jdou ze strany ve třech na Zemana, zakončují to obstřelem, který jde mimo vzdálenější tyč. Avšak volba střely je v tomto případě nesmyslná, protože měl vedle sebe a před opuštěnou brankou dva osamocené spoluhráče… Trest. Velký v podobě obratu! 85´dlouhý nákop Synka prodlužuje Palička hlavou za sebe, kde se v souboji s třemi protihráči prosadí Zamboj a posune ve vápněna Sedláčka, který míč posílá do zcela opuštěné branky. Srovnáno 2:2!!! 87´ dva rohové kopy hostů dokážeme neutralizovat. 89´ Zamboj dostane filtr od Sedláčka, obránce míč nezachytí a náš útočníka tak uniká po straně až do vápna, kde přihrává pod sebe na malé vápno. Obětavý skluz Patrice Baba-Musah Awonseby na zadní tyči je odměněn brankou. Stav se mění na 3:2 a obrat je dokonán. Naši hráči si obrat za obětavý výkon zasloužili! (cic)

Dolní Počernice - A.F.K Olympia Šeberov B 3:2

22. min: Tomáš Maxa
85. min: Ondřej Sedláček
88. min: Patrice Awonseba Baba-Musah

15. min: Vít Palička (rank) za Martin Hosnedl
46. min: Ondřej Sedláček (rank) za David Rous
46. min: Martin Michal (rank) za Tomáš Maxa
65. min: Jiří Synek (rank) za Michal Čížek
77. min: Jiří Synek Karta
89. min: Patrice Awonseba Baba-Musah Karta