Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Na C tým už jezdí i diváci až ze Sušice!
Napsal: cic dne Čtvrtek, 03 Říjen 2019 22:54   

DP "C" - BENICE "B" 8:1 (5:0) C tým táhne, má své diváky, kteří si nenechají ujít skoro jisté gólové představení. Hrají pohledný fotbal, sypou branky soupeřům a v týmu vládne skvěla atmosféra. Ale že se dovácké řady rozšiřují i o diváky mimopražské...? Ano, až ze vzdálené Sušice k nám zavítali diváci a odjížděli plni zážitků. Těšíme se, že snad možná někdy bude plný dům. Příští zápas hrajeme v sobotu 5.10. od 16:00 hod na hřišti Spartaku Hrdlořezy, kde nám bude soupeřem jejich rezerva. Tak neváhejte a navštivte někdy zápas C týmu. Více o zápase - vstup na "celý článek" (cic)

S týmem Benic jsme hráli v přípravě vyrovnaný zápas a tak jsme neočekávali, že bychom v zápase dominovali. Ale branky jsme postupně přidávali a deptali jsme je nejen střeleckými zářezy, ale i dominatní konstruktivní hrou. 

8´ Zamboj proniká do vápna, ale je zastaven nedovoleným zákrokem. Maxa trefuje z trestného kopu jako Messi do šibenice a vedeme 1:0! 10´ Culka kombinuje s Dostálem, centrem hledá na vzdálené tyči Maxu, který z úhlu trefuje břevno odkryté branky. 14´Culka kombinuje s Maxou, který vysune do vápna Tomáše Körblera, který od brankové čáry posune pod sebe na černou perlu Patrice Awonseba Baba-Musaha, který střílí první dolnopočernickou branku a jde to náležitě oslavit i s lavičkou! Vedeme 2:0 a zcela ovládáme hru. 23´ Patrice Awonseba Baba-Musah filtruje obranu ve prospěch rozeběhnutého Zamboje, který vymete nechytatelnou střelou šibenici - vedeme 3:0. 25´ zahráváme rohový kop T. Körblerem, golmanovi míč vypadne a lepíjej až napodruhé před našimi doobíhajícími hráči. 31´První šance hostů. Centr do vápna, Novotný podstoupí ve vápně souboj, ze kterého míč vypadne na kopačky hostů. Následná střela je štiplavá, ale Zeman jí kontroluje skokem, protože jde jen do boční sítě. 33´ Dostál vysune Patrice Awonseba Baba-Musaha, který se kličkou ve vápně zbavuje posledního obránce, ale jako kosou podťatý a rozhodčí píská penaltu. Tu zahrává Kratochvíl a posílá míč do sítě počtvrté - vedem 4:0. 39´ Kratochvíl podskočí nakopnutý míč a je zaděláno na problém. Centr do vápna, střela a Zeman opět pro jistotu kryje střelu, která jde těsně nad břevno. 40´Culka filtruje pro Zamboje, který je sražen golmanem, ale rozhodčí penaltu nepíská, protože Maxa odražený míč má na kopačce a skoro prázdnou branku s jedním obráncem. Ale ouha... Branku Maxik netrefil. Ptám se proč? No, protože s eposunula. Aha, tak to se omlouvám. 41´ Zamboj vstupuje ze strany do vápna, opět nezištná zpětná přihrávka a i Marek Dostál střílí svou první dolnopočernickou branku a zvyšuje na poločasových 5:0.

O poločase střídáme lehce nachlazeného Zamboje, kterého plně nahradil Pasta.

47´ Maxa pálí, golman míč vyráží a Tomáš Körbler míč doráží do branky - vedeme 6:0. To je fofr. Zapisovatel se zdrží v krátkém rozhovoru na vstupu na hřiště a oni mu kluci za 4 minuty dají 2 branky. Ještěže mi píše poznámky Mertý - Mertesacker. Díky... 49´ Radim Tomáš Horst Kratochvíl krásným filtrem najde rozeběhnutého Patrice Awonseba Baba-Musaha a ten pokračuje do vápna a přihrávkou podél vápna najde Maxu, který se nemýlí a střílí z úhlu sedmou branku - vedeme 7:0. 52´ hosté hrozí zkráceným rohem a trefují hlavou břevno! 54´agilní černá perla Patrice vstupuje do brankového území, přihraje podél malého vápna na Maxu, který se nemýláí a střílí svou třetí branku. Ale přichází chybné rozhodnutí lajnového rozhodčího, který nám mává neexistující ofsajd... 58´ Dostál se zbavuje protihráče ve vápně a pálí tvrdou střelu na branku. Golman mířč vyrazí a pohotový T. Körbler doráží míč do sítě. Ale zase je nám pískáno přísné ofsajdové postvení a tak branka neplatí. 77´a 78´ hosté jdou sami na branku, ale volí střelu z vápna a netrefují branku. 85´ Zeman pouští za svá záda lehkou střelu a kazí si tak sám čisté konto - sníženo na 7:1. Ale tato branka mu nepokazí narozeninové oslavy, protože je tento víkend jeho a on si jej krásně užil. 87´ Cicala Filípek vhazuje pohotovým autem na Cicalu Martina seniora, který vstupuje do vápna, zpětnou přihrávkou pod sebou najde Pastorka a ten vyšperkuje akci přihrávkou na vedle sebe stojícího Synka, který s jistotou dává výsledku konečnou podobu - 8:1.
V zápase jsme byli pány nad výsledkem, ale hlavně nad hrou a to je to co diváky táhne. třeba i ty ze Sušice... (cic)Dolní Počernice - TJ Sokol Benice B 8:1

Góly
8. min: Tomáš Maxa
14. min: Patrice Awonseba Baba-Musah
23. min: Martin Zamboj
33. min: Tomáš Kratochvíl (Pen.)
41. min: Marek Dostál
47. min: Tomáš Körbler
49. min: Tomáš Maxa
87. min: Jiří Synek
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: David Pastorek (rank) za Martin Zamboj
62. min: David Rous (rank) za Vítězslav Culka
62. min: Filip Cicala (rank) za Tomáš Maxa
75. min: Martin Cicala (rank) za Patrice Awonseba Baba-Musah
75. min: Jiří Synek (rank) za Marek Dostál
Karty

M. Zeman
rank
A. Novotný
rank
J. Šesták
rank
T. Kratochvíl
rank
J. Körbler
rank
V. Culka
rank
T. Maxa
rank
M. Dostál
rank
P. Baba-Musah
rank
T. Körbler
rank
M. Zamboj
rank
 

Svátek má

Dnes 10.06.2023 : Gita
Zítra 11.06.2023 : Bruno

Narozeniny má

1.6.2023: Martin Horčík 22 let
1.6.2023: Jaroslav Skoumal 38 let
6.6.2023: Pavel Šilhavý 50 let
14.6.2023: Matěj Urban 35 let
14.6.2023: Vladimír Beer 29 let

Tabulky

Starší žáci
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"  
Mladší přípravka
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login