Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Sedmiminutovka rozhodla o sedmigólové demolici soupeře
Napsal: cic dne Úterý, 14 Květen 2019 23:44   

DP „C“ – KUNRATICE „B“ 7:1 (3:1). V prvním poločase vyrovnaný zápas. Nedáš (3 šance), dostaneš gól, asi takový byl průběh prvního poločasu a navíc soupeř dostal šatńáka. No a smrtící sedmiminutovka od 77.minuty, tak zvedala diváky ze sedadel. Více o zápase – vstup na „celý článek“. No a máš-li čas a chuť tak neváhej a shlédni si celý zápas na videozáznamu od Milana Nováka, který najdete zde Příští zápas hrajeme v sobotu 18.5. od 10:45 hod, na UMT v Uhříněvsi, kde narazíme na rezerbu Benic. (cic)

2´lob Rejlka za obranu na Zamboje, ale ten je na míči později než vyběhnutý golman hostí. 4´ rohový kop zahráváme na Rejlka, který osamocený na malém vápně nezamíří mezi tyče. 6´roh hostů, kteří trefují z úhlu tyč. 11´ další rohový kop hostů, míč propadne na zadní tyč, kde z malého vápna zakončují, ale Zeman neortodoxním hokejovým zákrokem sklapne betony a míč vyráží. Další dorážku do prázdné branky zastavuje Šesták na další roh. Ten Zeman podběhne, ale na zadní tyči mu před gólovým zakončením pomáhá obránce a definitivně míč ukopne do bezpečí. 17´ Picek dlouhým nákopem podél postranní čáry vyzve Zamboje ke zteči. U vápna se zbaví obránce zasekávačkou a posune na Čížka, který s ledovým klidem uklízí k tyči – vedeme 1:0. 18´Rohový kop nakrátko zahraný na Čížka, ten centrem najde Zamboje, ale jeho líznutí hlavou končí těsně vedle tyče. 22´Palička v obranném souboji před vápnem pošle nechtěnou gólovou přihrávku, která se po teči obránce dostane nečekaně ke zcela volnému Zambojovi. Pro něj už není problém prostřelit golmane z malého vápna – vedeme 2:0. 26´Picek uniká po straně, ale je faulovaný. Trestný kop zahrajeme překvapivou přihrávkou na velké vápno, kde pálí Palička nad břevno. 27´krásná kombinace Rejlka, Čížka a Tomáše Körblera, který je sám před brankářem. Branka, kterou vsítil, však pro ofsajdové postavení neplatí. 29´Palička promáchl odkop a Zeman čaruje a samostatný nájezd chytá. 32´ hostíé konečně prolomili smůlu a vsítili branku na 2:1. Brance pomohl terén, kdy Šestákovi přeskočil míč nohu a tak se ocitl osamocený hráč před Zemanem a nabídnutou příležitost využil. 36´ Picek zachytil kolmici u rohového praporku, pokus o centr je sražen na roh. Z něj nic nevytěžíme. 37´Picek najde Rejlka přihrávkou do kapsy za obranu, al Tomáš je na míči krátký na dorážku. 41´ Novotný zaspí a uteče mu hráč do vápna. Zeman Čáryfuk čaruje a osamocený útočník tváří v tvář našemu golmanovi ani netrefuje konstrukci. 42´opět se hosté dostávají do vápna osamocení, ale opět střelu posílají okolo vyběhnutého Zemana do zámezí. A na závěr fotbalová paráda. 44´ ťukes Čížek, Zamboj, Rejklek, Zamboj, který posune na volného naběhnutého Tomáše Körblera, který posílá míč do sítě. Jdeme do šaten za stavu 3:1.

60´ Culka skvěle filtruje obranu a Picek jde sám z úhlu na brankáře. Přízemní křížnou střelu posílá těsně mimo tyče. 69´ Zeman lepí do rukavic střelu z 20 m. 73´trestný kop zahrává Picek, ale jeho pokus přes zeď je slabý a přímo do náruče golmana. 75´trestný kop zahrávají hosté, ale ani oni nejsou úspěšní. 76´Verner jde sám na golmana, ve vápně dělá kličku golmanovi, ale ten mu skvělým zákrokem míč chytá. 77´ Kuba Körbler vysune dlouhým pasem Vernera, který u vápna vyzve centrem k zakončení Maxu. Ten se nemýlí a hlavou zvyšuje na 4:1. O minutu později… 78´ Beer krásným pasem najde rozeběhnutého Vernera, který ve vápně posune nezištně na Rouse, který svou střelou z 10 m rozvlní síť vedeme 5:1. A zase jen o minutu později... 79´ Picek uniká po straně u vápna najde na zadní tyči Maxu a ten po zpracování prostřelí golmana hostů – vedeme 6:1. Ne o minutu, ale o slabých 5 minut později. 84´ Maxa ukradl míč obránci, vstoupil do vápna, uděla kličku a poslal na zcela volného Picka, který posílá míč do opuštěné branky – vedeme 7:1. 87´ Maxa vyzve přihrávkou Vernera k zakončení, klička golmanovi a posílá míč do sítě. Ne, obránce skluzem ukopne na roh. Ten zahráváme centrem do vápna, Beer získaný míč posune na Vernera, který nepropálil těla obránců. Následný roh zahráváme nakrátko na Beera, který najde centrem Vernera a jeho volej jde do ochranné sítě nad brankou. (cic)Dolní Počernice - SK Slovan Kunratice, z.s. B 7:1

Góly
17. min: Michal Čížek
22. min: Martin Zamboj
44. min: Tomáš Körbler
77. min: Tomáš Maxa
78. min: David Rous
79. min: Tomáš Maxa
84. min: Libor Picek
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
57. min: Ondřej Sedláček (rank) za Aleš Novotný
57. min: David Rous (rank) za Michal Čížek
65. min: Vladimír Beer (rank) za Vítězslav Culka
65. min: Tomáš Maxa (rank) za Martin Zamboj
71. min: David Verner (rank) za Tomáš Körbler
Karty

M. Zeman
rank
A. Novotný
rank
J. Šesták
rank
V. Palička
rank
J. Körbler
rank
L. Picek
rank
M. Čížek
rank
T. Rejlek
rank
V. Culka
rank
M. Zamboj
rank
T. Körbler
rank
 

Svátek má

Dnes 02.12.2023 : Blanka
Zítra 03.12.2023 : Svatoslav

Narozeniny má

1.11.2023: Tomáš Adamec 30 let
10.11.2023: Tomáš Lorenz 20 let
20.11.2023: Lukáš Pour 26 let
21.11.2023: Pavel Strouhal 20 let
6.12.2023: Tomáš Körbler 35 let

Tabulky

Muži "A"
Muži "B"
Mladší dorost
Starší žáci "A"
Starší žáci "B"
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"
Starší přípravka "B"  
Mladší přípravka
Mini přípravka "MINI Star"
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login