Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Lepší diváckou podporu už mají snad jen Klokani a sešívaní
Napsal: cic dne Neděle, 21 Duben 2019 12:57   

DP „C“ – SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY „B“ 2:1 (0:1) zápas C týmu orámovala krásná divácká podpora. A to nejen z řad hostů oslavy Breznosových narozenin, ale C tým již má hlavní divácký VIP kotel mladých dolnopočernických pušek (Vejvar, Douděra, Pátek a spol.), kteří když mohou, tak nevynechají jediný zápas C týmu a ženou Céčko za vítězstvím. A když se spojí síly, tak je z toho kotel jako na lize. A tentokrát si diváci vyžádali nejen Zmbiho na hřiště, ale také nás hnali za vítězstvím. A také nás do vítězství dotlačili. A pak už se jen slavilo a slavilo... Příští zápas sehraje náš C tým na domácím hřišti v sobotu 27.4. od 11:00 hod a soupeřem nám bude Sokol Běchovice, kterým máme co oplácet!!! (cic)

4 osamělý štěrboholský hráč jde ze strany na Zemana, přihrávkou hledá spoluhráč před prázdnou brankou, ale naštěstí ten míč předběhl a za jeho zády míří do bezpečí. 7´ náš první rohový kop a Culka hlavičkuje těsně mimo horní roh branky. 15´filtr naší obrany, naběhnutý hráč za našimi zády a křížná přízemní střela. Jen sledujeme, kam míč zamíří… Uff naštěstí těsně mimo tyče Zemanovi branky. 21´ velká chyba komunikace golmana s obranou, kdy nechali za sebou na půli zcela volného hráče a nemohl přijít jiný trest, než že samostatný nájezd již tentokrát hosté proměnili Táborským a vedou 0:1. 24´ Tomáš Radim Horst Kratochvíl nastoupil na středu obrany a tak možná nedával góly, ale rozhodl se nepustit nikoho k zakončení a nekompromisně tak sestřelil spoluhráče Jakuba Schwana, který se snažil převzít ve vápně míč. Naštěstí se to obešlo bez zranění a bez vzájemného vypnutí dvou hráčů … 40´Körbler rozeběhne Novotného a ten svou střelou těsně mine břevno štěrboholské branky.

55´ Zeman skvělým zákrokem vytahuje míč z horního rohu branky. 63´Culka se prosadí přes 3 protihráče a střelou k tyči prověří golmana Knotka. Ten vyráží míč na rohový kop. Z následného rohu nic nevytěžíme. 65´ Zamboj se prosadí individuálně a pálí na branku. Opět jen rohový kop a opět neúspěšný. 67´ Tomáš Körbler pronikne do vápna, zpětnou přihrávkou vyzve Culku k zakončení a ten šancí pohrdne a srovnává střelou k tyči – 1:1. 74´ Douděra zahrává trestný kop na zadní tyč, kam zabíhá Tomáš Körbler, ale trefuje jen boční síť. 80´Culka výpad zakončuje střelou, no střelou, spíše jen plácnutí a tak golman jeho nepovedenou střelu snadno chytá. 81´ zhráváme trestný kop Zamboj vstítil hlavou branku, ale je nám odmáváno ofsajdové postavení a tak branka neplatí… 89´zahráváme trestný kop, míč se v závaru dostane k Zambojovi, toho ještě vychytá golman Knotek, ale „smrťák“ Gembi, rozuměj Tomáš Körbler, prostřeluje všeco mu stojí v cestě a rozvlní síť podruhé. Otáčíme výsledek utkání na 2:1!!! 90´ zahráváme trestný kop, ale neúspěšně a hosté hrozí brejkovou situací. Čáryfuk Zeman však odmítl pustit tuto výhru a začaroval střelce jako na tréninku a ten trefil síť , ale jen boční… (cic)Dolní Počernice - SK Viktoria Štěrboholy B 2:1

Góly
67. min: Vítězslav Culka
90. min: Tomáš Körbler
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Jan Douděra (rank) za Tomáš Rejlek
52. min: Martin Zamboj (rank) za Matěj Beznoska
65. min: Ondřej Sedláček (rank) za Aleš Novotný
78. min: David Rous (rank) za Michal Čížek
Karty
84. min: Martin Zamboj Karta
89. min: Jan Douděra Karta

M. Zeman
rank
J. Schwan
rank
J. Šesták
rank
T. Kratochvíl
rank
J. Körbler
rank
M. Beznoska
rank
T. Rejlek
rank
M. Čížek
rank
A. Novotný
rank
T. Körbler
rank
V. Culka
rank
 

Svátek má

Dnes 10.06.2023 : Gita
Zítra 11.06.2023 : Bruno

Narozeniny má

1.6.2023: Martin Horčík 22 let
1.6.2023: Jaroslav Skoumal 38 let
6.6.2023: Pavel Šilhavý 50 let
14.6.2023: Matěj Urban 35 let
14.6.2023: Vladimír Beer 29 let

Tabulky

Starší žáci
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"  
Mladší přípravka
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login