Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Bez gólů se vyhrávat prostě nedá..
Napsal: Síňa dne Sobota, 22 Listopad 2014 15:29   

Běchovice : DP "C" 1:0 (1:0)

více se o utkání dozvíte v celém článku...

Bez gólů se vyhrávat prostě nedá!!!

Nejdřív pár slov k zápasu a pak se vyjádřím i všeobecně k podzimu. S dnešním zápisem mi pomáhal Pravítko, aby si vyzkoušel jaké to je psát zápis o utkání. Tak mu děkuji za pomoc a jdeme na to.

Bohužel nás opět potkala naše neschopnost proměňovat naše šance. Když už šel Mářa sám na branku, tak si míč ukopl tak, že ani nezakončil. O šancích Tomáše Gembiho se ani nebudu snad vyjadřovat, protože bych se opět jen opakoval…. Možná by stačilo uvést jen to, že když stojí na malém vápně, tak je prostě pro něj branka moc malá, aby se do ní trefil.

Soupeř nám předvedl, že ani nemusíte mít šanci, abyste dali gól. Zahrával standardní situaci, kdy zahrávající hráč se ukopl a na vápno, kde neobsazený hráč usměrnil svojí teč do branky i přesto, že neměla razanci, tak rozvlnila síť. Poté se v šanci objevil TTčko, ale jeho střela byla pouze nebezpečná. Branku totiž netrefila a tak si soupeř oddechl. Když už jsme se radovali z vyrovnání, tak nás zařízl rozhodčí…. Pomezní ofsajd ani nemával, ale obrana soupeře zařvala ofsajd a rozhodčí zpanikařil a zapískal ho….

Druhý poločas jsme jasně vládli na hřišti, ale bohužel bez gólového efektu. Opět nevyužité šance, jak sem zmiňoval už Tomáše Gembiho, ani přímé kopy Máři, který ho poslal asi pět metrů nad branku a ani Paldův přímák, který byl jen vytěsněn do břevna. Panchova střela z hranice pokutového kopu se nevešla pomalu ani do sítě za brankou. Poté i Síňova střela a snaha o překvapení gólmana z velké dálky snad byla nejhorší v celém zápase. Pak nás podržel Palda, který dvakrát vyrazil míč z brankové čáry po standartce soupeře a krom téhle standartky měl soupeř už jen jeden brejk. To když soupeřův útočník sám před Šimim přestřelil branku.

Utkání jsme tak prohráli 1:0. Rozhodčí místo nastavení za neustálé běchovické zdržování hry nic nenastavil, protože mlha pohltila hřiště. I přesto, že nám moc nepomohl neuznaným gólem, nám utkání nikdo neprohrál, ale jen my sami!!!

Na závěr tradičních pár písmenek a hodnocení každého hráče. Někdo by si mohl konečně uvědomit, že nejde pořád do nekonečna nedávat svoje šance a kazit to týmu. Když bude někdo chodit na tréninky, tak přesto to neznamená, že má jistý základ. Na hřišti to kazí každý, ale nemůžete přece zkazit každý druhý míč, co dostanete. To vede k zamyšlení, nemyslíte?? Někteří hráči k tomu prostě přistoupí tak, že se prohrálo, no a co?? Život jde dál. To přece nejde! Tak je pak vidět, kdo je srdcař a štve ho prohra a nebo někdo, kdo nedá deset šancí a ještě jde vysmátej domů a těší se na zítřejší hanspalku a dobrou večeři. Hlavní problém byl v utkání ten, že jsme neměli střed hřiště. Tam byl velký bojovník Pancho, který bojoval, ale není to člověk na rozdávaní míčů nebo třeba Téčko, co je postě doma v obraně a ne ve středu zálohy. Jenže nebylo bohužel kde brát. Vejvy nám bohužel pomoci nemohl a Vojta Malimánek byl v práciL Chyběl nám i Šilhavka a nebo dorostenci Laky a Destin a to pak není dát do středu koho…. Proto je mi líto Kudličky, který musí lepit posty tak jak to jen jde protože chce aby hrál každý a nežádat o pomoc z jiných týmů.

Šimi: Branka jde trošku i za ním. Přece jen byla teč na velkém vápně, ale střela dlouho letěla a neměla žádnou razanci. Nevím, jestli jí neviděl nebo jen zaspal. Jinak moc práce neměl.

Síňa: Hrál, i když mu nebylo dobře, což avizoval už v týdnu. Bohužel díky vzájemným zápasům béčka i áčka nastoupit musel. Celý zápas se hrálo po jeho levé straně. Zápas mu moc nevyšel a jeho zdravotní stav ho určitě neomlouvá.

Kudla: Dodal hře vzadu klid a pomáhal přenášet hru. Občas se objevila i nepřesná přihrávka, ale to se objevilo v zápase u všech.

Palda: Škoda, že se jeho přímák otřel jen o břevno. Nechybělo mnoho a mohl jít i sám na branku po jeho odvážném slalomu přes celé hřiště. Když už míč ztratil, tak dobře zastavil hru. Ke konci už zůstal na hrotu, ale ani to bohužel ke gólu nevedlo.

K.Gembi: Moc se na jeho straně nehrálo. Když jsme hráli vzadu na tři, tak to odehrál dobře pozičně, četl hru a podstupoval i souboje.

Zambi: Naběhal toho mraky, ale bez úspěch bohužel. Neustále si říkal svými náběhy o míč. Po vystřídaní Síni se posunul na beka, kde si také nevedl vůbec špatně.

Ttčko: Nemůžu si pomoci, ale je to prostě obránce a ne střední záložník. Stála na něm celá hra a to tvoření hry na něj bylo moc.

Pancho: Stejné jako u Téčka, že mu to ve středu moc nešlo. Je to prostě bojovník, který to odjezdí, ale tvoření není jeho nejsilnější stánka. Ve středu jeho bojovnost není využita naplno.

Pravítko: Po pravé straně se moc nehrálo. Takže nebyl moc ve hře a u míče. Ale jinak bojoval a vracel se.

Mářa: Bohužel mu zápas nevyšel. Když už šel sám na kasu, tak si míč ukopl tak, že ani nezakončil. Po zápase na něm bylo vidět zklamání.

T.Gembi: Když se objevil v největší šanci zápasu, tak se jeho střela nevešla ani mezi tyče.Tak snad vyhrál v pondělí v hanspalce alespoň……

Marty: Nevyšel mu jen první centr, jinak hrál dobře. Ten centr ho nakopl k dobrému výkonu. Skvěle to rozbíhal a říkal si o míč. Dokázal si, že i v patnácti může mezi chlapáka v pralese hrát.TJ Sokol Běchovice - Dolní Počernice 1:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
65. min: Martin Cicala junior (rank) za Jiří Synek
Karty

J. Šimonek
rank
J. Körbler
rank
V. Palička
rank
J. Langmajer
rank
J. Synek
rank
O. Sedláček
rank
M. Michal
rank
T. Tomáš
rank
M. Zamboj
rank
M. Mařík
rank
T. Körbler
rank
 

Svátek má

Dnes 10.06.2023 : Gita
Zítra 11.06.2023 : Bruno

Narozeniny má

1.6.2023: Martin Horčík 22 let
1.6.2023: Jaroslav Skoumal 38 let
6.6.2023: Pavel Šilhavý 50 let
14.6.2023: Matěj Urban 35 let
14.6.2023: Vladimír Beer 29 let

Tabulky

Starší žáci
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"  
Mladší přípravka
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login