Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Milý Venco
Napsal: Síňa dne Sobota, 27 Září 2014 10:06   

Milý Venco,

ač nerad, tak odpovídám na tvojí komedii, kterou si tady začal a já jí přikrmuji. Myslím, že jsem sám udělal chybu, když jsem se nevyjádřil jen k tvému výkonu v zápase, ale komentoval jsem věci soukromé. Za to se omlouvám a příště už se to u nikoho nebude opakovat. Mám psát názor k zápasu a ne k tomu, jak se kdo chová. Vím, že s mým názorem nemusí každý souhlasit a mé hodnocení hvězdami se každému líbit nemusí, ale dělám to tak, jak to vidím ze svého pohledu. Když bude někdo chtít a mít zájem, tak si může další utkání napsat sám, aby si to taky vyzkoušel.

Teď se vrátím ale k Vencovi. Na začátek bych se chtěl zase omluvit, že na to odpovídám veřejně. Jsme přeci oba už dospělí a tak bychom to mohli probrat někde v soukromí a v klidu si svůj názor vyměnit. Přesto tu odpovím na tvůj nesmyslný vzkaz a dál už to přes počernické stránky komentovat nebudu, protože tam to rozhodně nepatří. Odpovím ti v bodech, ať na nic nezapomenu a máme v tom jasno.

Bod číslo 1- Nechceš reagovat na svůj výkon ze zápasu, protože to ani nejde. Viděl to každý, kdo tam byl, a tak ti mé řádky každý potvrdí. Já reagoval na ty tvé hloupé řeči, které máš v Počerkách na mě, Pravítka nebo třeba Gembijovce.

Tvrdíš, jací jsou to dřeváci, a že nevíš, co v Počerkách dělají, ale měl by si začít sám u sebe. Vím, že nejsi už nejmladší a věk nezastavíš, ale je tam spousta starších hráčů, jako je třeba Číča a podobně, co tu fotbalovost mají a můžou hodnotit ostatní. Gembijovci i Pravítko tě strčí do kapsy ve všech fotbalových věcech, tak nechápu, proč se do nich navážíš. Až budeš lepší jak oni, tak je pak komentuj.

Bod číslo 2- Moje namyšlenost. Vím, že mám spoustu chyb jako asi každý, ale namyšlenost k nim rozhodně nepatří. Proto bych tě rád poprosil, ať mi řekneš alespoň jednu osobu, která si to myslí stejně jako ty. Já o sobě nikdy neřekl, že jsem dobrý fotbalista a ani si to rozhodně nemyslím a vím, že v Počernicích je spousta lepších hráčů, než jsem já. Dokonce drtivá většina a já nemám žádný problém to přiznat. Já svá utkání nehraji fotbalovostí, ale bojovností a srdíčkem, že ten zápas jezdím a bojuji. Když balon ztratím, což se stává často, tak o něj zas začnu bojovat a nevykašlu se na to jako někteří jedinci. Takže jestli mám, nebo nemám na céčko, je věc trenéra, za kterou odpovídá on.

Bod číslo 3- Nejkomičtější na tobě je to, že něco někomu vyčítáš a sám to děláš, což je vážně k úsměvu a zamyšlení. Tak abych to uvedl na pravou míru, tak se ti to pokusím vysvětlit i tady. Já se do trénování mládeže necpal, protože si myslím, že jsem na to možná ještě trochu mladý. Ale sám předseda si mě zavolal do kanclu, že má Morávek spoustu dětí a potřebuje pomoct, tak jestli bych se nechtěl zapojit. Můžeš si to sám u předsedy ověřit, jestli mi nevěříš. Takže to je první věc, o které nic nevíš. Vzal jsem to trénovaní, protože panu Exnerovi hodně dlužím a sám jsem v Počernicích odchovanej od přípravky, a tak mám možnost vrátit klubu to, co pro mě udělal.

Ted ještě k výboru, o kterým víš zase dvě věci. Byl jsem totiž osloven panem Štěpánkem, popřemýšlel jsem o tom a vyjádřil se Kudlovi, že když se v budoucnu uvolní místo, tak bych tam rád šel, abych zjistil o fungování klubu víc. To, že se bude hlasovat, abych byl desátý člen, jsem vůbec netušil. Takže budu rád a ocením, když si to ověříš, abys sám zjistil, že jsi šlápnul zas kousek vedle.

Bod číslo 4- Moc dobře vím, že jsi soupisku béčka nepsal. Ale jestli si vzpomínáš, tak jsem za tebou sám šel a zeptal se tě, jakou máš představu, abys nezazdil céčko mladejma klukama, co mají zájem nám v céčku pomáhat a jít si s námi zahrát. Na to se mi dostala odpověď, ať se nestarám a nechám to na tobě. To jsem taky udělal, protože jako vedoucí béčka za to asi zodpovídáš, pokud se nepletu. Návrh na soupisku napsal Libor. A teď další důležitá informace pro tebe je, že za mnou sám přišel předseda, kterému se ta soupiska nezdála, protože na ní byli uvedení hráči, kteří pomáhají ve svém volnu i céčku. Na to jsem zašel já za Liborem a oslovil ho se soupiskou, na kterou on sám řekl, ať si to přepíšeme, že je mu to jedno. Proto jsem jí s předsedou přepsal a to si znovu můžeš u předsedy ověřit.

Bod číslo 5- Já pracuji pro Latecoere, což je francouzská firma. A máš pravdu, do zahraničí vážně na služebky nejezdím, ale jedno Ti můžu říct. Kdybych jezdil, tak bych rozhodně necítil potřebu to veřejně ventilovat a už vůbec ne se s tím povyšovat nad ostatní. I kdyby jsi byl prezident a já zametač chodníků, tak to přeci nemá s Počerkama nic společného, takže to sem nepatří, si myslím.

Na závěr budu komentovat tvůj příspěvek, že mě nikdo v Počerkách nebere vážně. Jestli je to tvůj názor, tak ti ho brát nebudu a ani dalším lidem, kteří si to myslí. Každý přeci má právo mít svůj názor, a tak bych jen ocenil, abys příště mluvil za sebe a nebo byl konkrétní, pokud mluvíš za nějakou skupinu lidí.

Přeji všem hezký den

S pozdravem Jiří Synek 

Svátek má

Dnes 10.06.2023 : Gita
Zítra 11.06.2023 : Bruno

Narozeniny má

1.6.2023: Martin Horčík 22 let
1.6.2023: Jaroslav Skoumal 38 let
6.6.2023: Pavel Šilhavý 50 let
14.6.2023: Matěj Urban 35 let
14.6.2023: Vladimír Beer 29 let

Tabulky

Starší žáci
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"  
Mladší přípravka
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login