Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
Den otevřených obran
Napsal: Síňa dne Pondělí, 23 Červen 2014 21:16   

SC Xaverov a.s.    –   Dol. Počernice "C"    6 : 2  (2-1)

Více o utkání se dozvíte v celém článku.

 

Den otevřených obran

Utkání jsme začali velmi aktivně a soupeře tím zaskočili. Odměnou byl gól ve 3. minutě z naší první šance. Útok začal přihrávkou na Mářu, který stál v ofsajdu a tak chytře míč přenechal nabíhajícímu Chlupovi. Ten míč zatáhl k vápnu, kde našel naběhnutého Maxíka, který se nemýlil. Poté jsme se trošku stáhli a hráli perfektně pozičně a dělali tak soupeři velké problémy. Jediné, na co se soupeř v první čtvrthodince zmohl, byly přihrávky na polovině hřiště, které nás však vůbec nemohli ohrozit.

Pak ale přišlo jedno velké divadlo. To by se mohlo jmenovat „Když souper nemůže, rozhodčí a Dany pomůže“. Soupeřův útočník, otočený zády k brance, byl na rohu vápna na brankové čáře naprosto zbytečně faulován a následovala penalta. Faul byl metr za vápnem, ale to Danyho neomlouvá a soupeř tak z ničeho ve 20. minutě vyrovnal.

Ve 25. minutě se řítil Maxík sám na gólmana, ale v poslední chvíli mu podklouzla noha a gólman ho tak vychytal.

Ve 32. minutě přišel dlouhý pas do vápna, kde Miky v souboji tělo na tělo s útočníkem nezasáhl míč a za ním se v Danyho prostoru objevil osamocený hráč, který míč krásně uklidil.

38. minutě nám chyběly jen centimetry k vyrovnání. Akci skvěle rozehrál na pravé straně Dany a Chlup, přes Lakyho se míč dostal zpátky na Chlupa, který měl na noze vyrovnání.

Ve 41. minutě se zaskvěl Číča, který krásně vyrazil zahrávaný přímák směřující pod klacek do naší brány. Z následného rohu se míč dostal na vápno, kde chyběly soupeřově střele jen milimetry.

Ve 43. minutě mohl jít Laky sám na brankáře, kdyby poslední obránce domácí týmu nezahrál rukou. To ale rozhodčí přehlédl (nebo nechtěl vidět?). Do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí.

51. minutě vyvážel Krasoň balon, ale klička mu nevyšla a následovala tak soupeřova přihrávka do jasného ofsajdu, který k velkému překvapení jak domácích, tak hostů, nebyl Danym odmáván a soupeř tak vedl 3:1.

55. minutě nás mohl vrátit do hry Mářa, kterého krásnou přihrávkou našel na malém vápně Vesi. Mářa však z malého vápna napálil míč přímo do gólmana.

58. minutě propadl střed obrany, kdy se dva soupeřovi útočníci dostali sami před Číču a navýšili skóre na 4:1.

65. minutě se opět opakovala situace, kdy útočník běžel sám na Číču. Přihrávka zachycena nebyla a ačkoliv celá obrana signalizovala ofsajd, tak Danym zamáván nebyl a soupeř tak vedl 5:1.

71. minutě si Vesi vyměnil míč s Chlupem, který obešel vše, co mu stálo v cestě (včetně gólmana) a krásnou individuální akcí zakončil do prázdné brány. 5:2.

Škoda, že si stejně tak nepočínal i Maxík, Laky, Vesi nebo Mářa a svoje nájezdy na samotného gólmana nedokázali potrestat. Na druhé straně ale musím zmínit, že i soupeřovi útočníci se objevili několikrát sami před Číčou. Ten je však skvěle vychytal a dokázal tak soupeřovi šance zlikvidovat a vytěsnit mezi tyče.

Poslední branka utkání spadla v 82. minutě, kdy se ligově střelou z 25 metrů do šibenice blýskl domácí hráč. Jednoznačně nejhezčí gól celého zápasu.

Výsledek byl ještě poměrně nízký, protože jak jsem již zmiňoval, obě obrany pořádaly den otevřených dveří. Kdyby oba týmy proměnily své jasné šance, tak mohl zápas klidně skončit 11:8. 

Svátek má

Dnes 18.05.2024 : Ivo
Zítra 19.05.2024 : Zbyšek

Narozeniny má

21.5.2024: Matěj Beznoska 23 let
30.5.2024: Martin Dlabáček 39 let
1.6.2024: Martin Horčík 23 let
14.6.2024: Vladimír Beer 30 let
17.6.2024: Michal Jandl 35 let

Tabulky

Muži "A"
Muži "B"
Mladší dorost
Starší žáci "A"
Starší žáci "B"
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"
Starší přípravka "B"  
Mladší přípravka
Mini přípravka "MINI Star"
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login