Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

4. 6. 2022: 17:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s. - Dolni Počernice
7:0 (5:0)
První porážka na jaře (tak doufejme, že poslední) :-)
Napsal: Síňa dne Čtvrtek, 08 Květen 2014 14:23   

ŠTĚRBOHOLY "B" - DOLNÍ POČERNICE "C"   3:0 (2:0)

Utkaní začalo velmi opatrně. Obě mužstva jakoby očekávala, kdo a co předvede, a tak se začátek zápasu odehrál převážně ve středu hřiště, kde ani jedno z mužstev nepouštělo soupeře do svého vápna. Více se o utkání dozvíte v celém článku.

Většina našich snah o útok končila u nepřesných přihrávek a nebo při špatném zpracování, kdy jsme odevzdávali balon soupeři.

Soupeř na tom nebyl o nic lépe a ani jemu se nedařilo přesnýma přihrávkami najít své spoluhráče a tak utkání doprovázelo spousta chyb.

Jediné co se dalo ocenit, bylo od obou soupeřů, že se ani jedno mužstvo neuchýlilo k typické české kopané (dlouhé nakopávané balony).

První naše zaváhaní přišlo po nedohodnutí Vejviho s Čáryfukem a po jejich podcenění se rozezvonila naše branková konstrukce.

Utkání se dále vyvíjelo v zápas bez nějaké vyložené šance, ale ani ta nebyla potřeba, aby se měnilo poprvé skóre utkání. Naše levá strana (Dany, Kuba gembi) nechala v klidu odcentrovat hráče soupeře, který krásným centrem našel přesně hlavu spoluhráče a ten otevřel skóre utkaní.

Inkasovaná trefa nás trochu probrala a i my jsme začali být pro soupeře nebezpeční v jejich pokutovém území, kam lítal jeden centr za druhým.

Po jednom takovém chyběli Pravítkovi jen centimetry aby mohl zakončovat do odkryté brány a  stav utkaní vyrovnat. Hned na to přišla naše největší šance zápasu, kdy po perfektně zahraném rohu od Chlupa si svojí pověstnou hlavou našel míč ve vápně Palda a umístil svojí hlavičku krásně k tyči, kde se ale robinsonadou zaskvěl brankář Knotek a střelu vyrazil. Podle mého názoru asi hlavní moment utkání, kdy mohl Palda odčinit menší zaváhání při první inkasované brance, kdy za svými zády nechal hlavičkovat střelce domácích.

Z dalšího našeho rohu, kdy se míč odrazil k Paldovi, který ho posunul do strany Síňovi od kterého měl následovat asi vysoký míč zpátky do vápna, přišel pouze prudký střílený centr po zemi, který hostující obrana odvrátila a založila tak smrtící brejk, kdy se řítil soupeř v útoku jeden na jednoho. Dany před  soupeřem nesmyslně couval až do našeho vápna, kde ho nechal vystřelit a upravit tak gólem do šatny stav utkaní na dva nula.

Druhou půli se předváděla stejná hra co první v podobě několika nepřesných přihrávek na obou stranách. Třetí gól spadl až v závěru utkání, kdy si domácí útočník počínal jako Jarda Jágr v hokeji, který prošel přes tři naše obránce z velkého vápna až do malého a ještě si sebou do batohu vzal Daného a procedil střelu mezi nohama Čáryfuka. V nastaveném čase jsme mohli alespoň čestnou brankou utkání korigovat ale Frufru ve vyložené šanci trefil jen boční sít.

Vyrovnané utkaní tak rozhodla úspěšnost střelby, kdy domácí snad se 100% úspěšností (tři střeli na bránu= tři góly) rozhodli utkaní ve svůj prospěch.SK Viktoria Štěrboholy B - Dolní Počernice 3:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
45. min: Jan Blahák (rank) za Ondřej Sedláček
60. min: Tomáš Körbler (rank) za Martin Michal
70. min: Jaroslav Langmajer (rank) za Jakub Körbler
Karty

M. Zeman
rank
J. Synek
rank
V. Palička
rank
T. Tomáš
rank
D. Jašev
rank
M. Roman
rank
L. Urban
rank
M. Vejvoda
rank
J. Körbler
rank
M. Michal
rank
O. Sedláček
rank
 

Svátek má

Dnes 10.06.2023 : Gita
Zítra 11.06.2023 : Bruno

Narozeniny má

1.6.2023: Martin Horčík 22 let
1.6.2023: Jaroslav Skoumal 38 let
6.6.2023: Pavel Šilhavý 50 let
14.6.2023: Matěj Urban 35 let
14.6.2023: Vladimír Beer 29 let

Tabulky

Starší žáci
Mladší žáci "A"
Mladší žáci "B"
Starší přípravka "A"  
Mladší přípravka
Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login